2733
2734
دوستان من از ده دوازده سال پیش مشکل هورمونی کیست تخمدان و ترشح زیاد هورمون مردانه داشتم از 3 4 سال پیش ریزش موی سرم شدت گرفته و پوست صورتم خیلی چرب هست و دائما جوش میزنه دکتر های زیادی رفتم اما تا زمانیکه دارو های بعضیاشونو مصرف کردم تا حدودی برای جوش های صورتم نتیجه نسبی گرفتم اما به محض اینکه این دارو ها قطع میشه پوست دوباره به همون حالت قبلش برمیگرده ریزش موهام خیلی خیلی زیاد شده قسمت شقیقه کاملا ریخته من میخوام دکتر خوب برای مزوتراپی پیدا کنم اسم دکتر های زیادی شنیدم اما واقعا نمیدونم کدوم دکتر میتونه مشکل منو حل کنه من داروهای زیادی برای برطرف شده کیست هام مصرف کردم اسپرینولاکتون یاسمین سیپروترون و..... اما این دارو ها تنها تاثیرشون اضافه وزن هست من تعریف از خود نباشه اندامم خوب بود اما با مصرف این داروها 10 12 کیلو اضافه وزن پیدا کردم و تا الان هم نتونستم به وزن ایده الم برسم لطفا راهنماییم کنید در ضمن نیاز به لیزر هم دارم برای موهای زائدم ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون عزیزم من میخوام لیستی از دکترای مطرح و خوب تهیه کنم

دوستان ممنون میشم اگه دکترای دیگه ای هم که کارشون خوب هست برای این مواردی که گفتم معرفی کنید که مطمئنم این مشکل خیلی در بین خانوما الان شایع شده به هر حال ممکنه به خیلیا کمک بشه

سلام آریایی عزیز
من با توجه به تعریفایی که از دکتر نیلفروش زاده شنیده بودم به خالم که مشکل پوست و مو داشت ایشون رو توصیه کردم
البته خاله من مشکلش مثل شما نبود اما با یه بار رفتن مشکلش کاملا حل شد و تا حالا که راضیه و مشکلش برنگشته
خیلی هم نگران بچش بود چون هنوز شیر میده و می ترسید مشکلی واسش پیش بیاد
خودم هر دکتری که واسه پوستم رفتم فقط الکی بهم داروهای گرون داد که تاثیری هم نداشتن
فقط مشکلش اینه که دیر وقت میده
خودمم میخوام واسه پوستم ازش وقت بگیرم
اینم سایتشه http://drnilforoushzadeh.ir میتونی سوالت رو تو سایتش ازش بپرسی

امیوارم به زودی مشکلت حل بشه
سحر جون سلام عزیزم من کلینیک دکتر نیلفروش زاده تقاطع جردن میرداماد رفتم خودش که ویزیت نمیکنه چند تا دکتر دیگه اونجا هستن که اونا معاینه میکنن و دارو میدن خاله شما هم همون کلینیک رفته؟ من دوست دارم خودش ویزیت کنه دکترای اونجا هم چندان با تجربه نیستن و برای پوس و موی من فقط همین داروهایی که گفتم داد که تاثیر چندانی نداشت اسم دکتری هم که تو کلینیک منو ویزیت کرد الاهه لطفی بود

اتفاقا خاله منم گفت که خودش ویزیت نمیکنه ولی دکتری که ویزیتش کرده آقا بوده ( فکر کنم دکتر خیرخواه) حدودا یه سال پیش ولی خب مثل اینکه کارش خوب بوده منم چون نتیجه رو از نزدیک دیدم گفتم بهت معرفی کنم البته نوع مشکلات هم با همدیگه فرق میکنه حالا اگه دکتر خوبی پیدا کردی که زودتر وقت بده حتما بیا بگو
2738
آریایی جون،تا حالا شما برایریزش مو آمپول تزریق کردین؟من پیش دکتر سراج رفتم برام دو تا آمپول و آزمایش خون نوشته،شما می دونید این آمپولا برای چی هستن؟
این قدر عمر که تو را هست در تفحص حال خود خرج کن. در تفحص عالم چه خرج کنی؟ شناخت خدا عمیق است؟ ای احمق! عمیق تویی. اگر عمقی هست آن تویی. "شمس تبریزی"
نسترن جان منم چند سال پیش امپول زدم اسمش یادم نیست ولی چند تا زدم ولی هیچ تاثیری نداشت

سحر جان منم اسم دکتر خیر خواه رو شنیدم به نظرم نسبت به بقیه دکترای اونجا بهتر باشه

دکتر نخعی تو زعفرانیه خیلی واسه ریزش مو خوبه ینی میتونم بگم عالیه یه قرص داره میخورم ریزش موهام قطع شده اما کار پوستشو نمیدونم چطور باشه فقط واسه مو رفتم پیشش.آدرسو شمارشم تا فردا میذارم برات.روزای شنبه ی شنبه باید زنگ بزنی وقت بگیری خیلیم دیر میگیره شمارش.20 تومنه ویزیتش:)
در غلغله ی جمعی و تنها شده ای باز
آن قدر که در پیرهنت نیز غریبی
2706