2737
2739

سلام دوستان ده روز پیش رفتم دکتر و متاسفانه تو انتهای هفته هشت قلبش نمی زد دکتر گفت ده روز صبر کن اگه سقط نشد بیا کورتاژ . من ایران نیستم و اینجا قرص نمیدن برای سقط. تو این دو  ماه اسپیرین و امپول انوکساپارین هم می زدم هیچ لکه بینی هم ندارم حتی یه ذره .کلی ورزش کردم ولی انگار نه انگار کسی راهکاری داره که کارم به کورتاژ نرسه؟

رَبّ هَبْ لی مِنْ لَّدُنْکَ ذُریَّتة الطَیِّبة اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا «پروردگارا از جانب خود به من ذریه ای پاک عطا کن ؛ همانا که تو شنونده دعا هستی»

زعفرون روغن کرچک اینا خوب نی؟ 

اگه شوهر آیندم موهاش فرفری نباشه چی؟🥲➿️➿️➿️ پس من واسه کی بخونم ببعی تو بازیگوشی ده ره ره🐑🧑🏻‍🦱موهات چقد درهمه ده ره ره 🐑➿️➿️➿️ پشم سرت چه نرمه ده ره ره 🥹  https://abzarek.ir/service-p/msg/1840476 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

رازیانه بجوشونی چ؟

اگه شوهر آیندم موهاش فرفری نباشه چی؟🥲➿️➿️➿️ پس من واسه کی بخونم ببعی تو بازیگوشی ده ره ره🐑🧑🏻‍🦱موهات چقد درهمه ده ره ره 🐑➿️➿️➿️ پشم سرت چه نرمه ده ره ره 🥹  https://abzarek.ir/service-p/msg/1840476 
2742
عزیزم منم دقیقا مثل تو بودم اسپند جوشوندم خوردم دوروزه افتاد

عزیزم یعنی اسپند رو شستی و جوشوندی و ابش رو خوردی؟

رَبّ هَبْ لی مِنْ لَّدُنْکَ ذُریَّتة الطَیِّبة اِنَّکَ سَمیعُ الدُعا «پروردگارا از جانب خود به من ذریه ای پاک عطا کن ؛ همانا که تو شنونده دعا هستی»

من اخرین بار از بس از کلمه ی سقط متنفر شده بودم گفتم دنبال کورتاز واینا نمیرم بلاخره بدنمباید طبیعی دفعش کنه  3 ماه طول کشید تا دفع شد   یعنیاخرای دیماه فهمیدم بعد 15 فرودین اخرای شب به خونریزی افتادم رفتم بیمارستان کورتاژ شدم  اورژانسی

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
رازیانه بجوشونی چ؟

زعفرون و رازیانه رو انجام دادم انگار نه انگار ولی روغن کرچک رو امتحان نکردم

2740
عزیزم یعنی اسپند رو شستی و جوشوندی و ابش رو خوردی؟

یه مقدار اسپند اگه اونایی که شبیه نخود باشن بزاری بجوشه بهتره بزار بجوشه بعد چون طعمش بده رازیانه دارچین و زعفرون نباتم بریز توش سه چهار لیوان بخور فوری سقط میشه

چرا کورتاژ نمیریین اخه،دکتر من ک گفت کورتاژ عیب نداره

حقیقتش به دکتر های اینجا اعتماد ندارم

چرا کورتاژ نمیریین اخه،دکتر من ک گفت کورتاژ عیب نداره

خیلی راحته بخدا یه بیهوشی سبک ادم میگیره اصلا نمیفهمه  من یکی رو قرص بهم داد  از درد مردم ولی دفع نشد با وجود خونریزی    اخرش کورتاژ شدم سری بعدش خودم به خانم دکتر گفتم خواهش میکنم کورتاز بشم

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
2706