2733
2734
عنوان

کسی تعبیر خواب بلده؟؟؟؟

480 بازدید | 26 پست

سلام دوستان من چندوقت پیش رفته بودم کربلا یه حاجت بزرگی داشتم از آقا امام حسین خواستمش وقتی برگشتم یه شب به نیت اینکه ببینم حاجت روا میشم خوابیدم خواب دیدم توی مسجد کوفه هستم یه دخترعموی مومنی دارم اونم اونجاس دستشو گرفتم بردم جلوی ضریحی گفتم اینجا مقام آقا صاحب الزمانه(عج) هرکی اینجا۲ رکعت نماز حاجت بخونه حاجت روا میشه

بعدش خودم شروع کردم روبروی ضریح ۲رکعت نماز حاجتو تمام و کمال خوندم

کسی میدونه تعبیرش چیه؟؟

2731

اینکه مشخصه حاجت روا میشی

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

دکترا ب خواهرم گفته بودن که بچش نمیتونه راه بره.و شب و روز گریه میکردیم واسش ولی مامانم خیلی ناراحت نبود گفت خواب حضرت فاطمه رو دیدم که داشته خونه خواهرمو جارو میزده گفته من فاطمه زهرام اومدم غمو غصه این خونه رو جارو بزنم بریزم بیرون .بعدش که خواهر زادمو بردن دکتر گفتن بچه سالمه و هیچ مشکلی نداره خدارو شکر 

میشه امشبو ب نیت من بخوابی بعد بهم بگو فردا خوابی در موردم دیدی یا ن .

فدات شم خیلی وقتام خواب نمیبینم اتفاقی میشه آخه من که آدم پاکی نیستم به سهم خودم گنهکار و روسیام😥

فدات شم خیلی وقتام خواب نمیبینم اتفاقی میشه آخه من که آدم پاکی نیستم به سهم خودم گنهکار و روسیام😥

عزیزم اخه من خییلی زیاد خواب میبینم خیلیاشونم تعبیر میشن ولی از این خوابا نمیبینم اصلا خیلی امامارو قسم میدم نمیان تو خوابم

2706