2733
2739

سلام دوستان 

دختر من از نیمه شب جمعه دو تا دندون شیری که پوسیدگی داشت شروع کرد به درد گرفتن و ورم کمی کرد چون جمعه بود صبر کردم تا شنبه بشه و ببرم دندانپزشکی که شب ورمش بیشتر شد و تا صبح جمعه تا چشمش ورم وحشتناکی کرد.دکتر عمومی بردم دو تا آنتی بیوتیک تزریقی داد که آخریشو صبح امروز زدم. دو تا شربت آنتی بیوتیک دیگه.ولی احساس میکنم ورم بیشتر شده.ممنون میشم تجربه مشابه دارید بهم بگید دندونپزشک گفت باید صبر کنم تا عفونتش تموم شه اقدام کنم.غروب باز هم نوبت گرفتم جای دیگه ببرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستم دقیقا عین دختر من . چندوقت یه بار به خاطر عفونت صورتش باد میکرد بعدازکلی دوا دکتر و آزمایش به این نتیجه رسیدیم که باید بکشه دندوناشو . دختر دو سالم ۴ ساعت بیهوش شد و ۴ تا دندونشو کشیدن دو تا هم عصب کشی دو تا روکش

هرجا هم ببری تا ورم و عفونت خشک نشه کاری نمیکنن، زرده تخم‌مرغو بزارید روی صورتش تا حسابی که خشک شد بشورید

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2740
سلام دوستم دقیقا عین دختر من . چندوقت یه بار به خاطر عفونت صورتش باد میکرد بعدازکلی دوا دکتر و آزمای ...

من فقط منتظرم یکم این ورم بخوابه نمیدونم چه کنم

خیلی وحشتناکه

تا حالا همچین چیزی ندیدم

منظم میدم خیلی نگرانم مخصوصا امروز دیدم بیشتر شده تب داشت دیروز ولی از دیشب تبش قطع شده

امپول پنی سیلین بگو بنویسه واسش.بهترش میکنه

هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم  اندوه بزرگیست چه باشی چه نباشی  

اخ اخ من دندون عقلم اینجوری کرده بود

یه ور صورتم ورم شدید

رفتم دکتر نشتر زد و تا کمر تو صورتم خم شدخ بود و فشار میداد عفونتا خارج بشه

بعدم امپول و انتی بیوتیک خوردم خوب شدم

ولی تجربه دردناکی بود خیلی اذیت شدمممممم...

چون بی حسی هم نداشت 

منشیش پاهامو گرفته بود میگفت جیغ بزن...

البته من بیست سالم بود دختر شما کوچیکه حتما روش های بهتری هم هست...

من مامانم با ارد و زردچوبه و روغن حیوونی مرحم درست میکرد میذاشتم از تو داخل ورمم که عفونتو بکشه...

دندون پزشکمم گفت با روغن حیونی قرقره کن اونم خوبه

کلا زردچوبهو روزغن حیوننی عفونت رو میکشن

عنبر نسا رو میگن برای عفونت عالیعه ولی نمیدونم برای دهان بشه استفاده کرد یا نه

❤️ خداوندا مرا آن ده که آن به ❤️ تیکر رسیدن به حاجتمه میشه برام یه صلوات بفرستید        خدایا میدونم بلاخره میشه تو انقدر بزرگ و مهربونی که هوای همه بنده هات رو داری شکر... شکرت که تورودارم و به همه آرزوهام رسیدم و می رسم