2737
2734
سلام بچه ها

من تو محیط کارم برام یه شرایطی پیش اومده که تا شهریور ماه باید زبانم را به حد عالی برسونم (یعنی فقط سه ماه زمان دارم)

الانم زبانم در حد معمولیه می خوام این سه ماه و بکوب بخونم ولی نمی دونم چه کتاب هایی بخونم که کارمو را بندازه بیشتر از همه چیز هم listening مهمه

تو رو خدا شما که زبانتون خوبه یه راهنمایی بکنید وگرنه کارمو از دست می دم.
رها جان برای مکالمه فقط باید گوش کنی ...یعنی از رادیو اخبار بی بی سی رو بگیر گوش یده بعد از یه مدت عادت میکنی ...

فیلم های انگلیسی زبان ببین .......

کتاب خوندن و گرامر خوندن بد نبستا وی برای اون حدی که میگی فایده نداره ...

سعی کن توی خونه روی جمله هات فک کنی و به انگلیسی اداشون کنی ....مثلا خواهر یا مادر سوالی میپرسه با انگلیسی جواب بده ...خجالت نکش دست پا شکسته حرف بزن ولی بزن ...کم کم راه میافتی ...

موفق باشی ......
خطها به هم رسید و به یک جمله ختم شد" با عشق ممکن است تمام محالها "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حتما یه سریال بگیر مثل زنان خانه دار یا لاست حتما هر شب یکی دو قسمت رو نگاه کن خیلی خیلی موثره هر روز یک صفحه به انگلیسی خاطره همون روز رو بنویس و روزی دو سه ساعت هم باید مطالعه کنی در کل اگر روزی پنج ساعت وقت بزاری بعذ از سه ماه میتونی
در طول روز تو دلت به انگلیسی فکر کن و مکالمات درونیت رو به انگلیسی انجام بده
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
سلام
به نظر من هم حتما کلاس برو و اگر کلاس های آیلتس بری هر کدوم از اسکیل ها یک دوره ی فشرده یکماهه دارن.میتونی انتخاب کنی مثلا لیسنینگ که برات ارجحیت داره رو بری خیلی خوب راه می افتی.من پیشنهاد آموزشگاه سفیر رو میدم هم استاد های خوبی داره و هم تعداد شاگرد ها کم هست مثل نیمه خصوصی حد اکثر 10 12 نفرن.
موفق باشی

بهترین درسها را در زمان سختی آموختیم
و دانستیم صبور بودن نوعی از ایمان است
و خویشتن داری نوعی از عبادت
ناکامی به معنی تأخیر است نه شکست
و خندیدن........ آری خندیدن خود ِ نیایش است
بچه ها از نظراتون خیلی ممنونم
پس کارایی که من می کنم طبق چیزهایی که شما عزیزان گفتید ایناست:

1- کلاس فشرده ثبت نام می کنم
2- سعی می کنم هفته ای 3 تا 4 تا فیلم با زیر نویس نگاه کنم
3-هر روز 20 تا لغت جدید می خونم آخر هفته هاهم دوره می کنم
4- کارهای روزانمو به انگلیسی می نویسم و تو ذهنم کارامو به انگلیسی می گم

به نظرتون خوبه

2738
البته من انگلیسیم عالی نیست و متوسطه. فقط برای اینکه شاید به دردتون بخوره و کمکتون بشه:

http://www.elllo.org

رها جان، سایت ها مختلفی برای تمرین زبان انگلیسی هست که میتونی ازشون استفاده کنی. سایتی که آدرسش رو گذاشتم این مزیت رو داره که درس‌های listening اون قابل دانلود کردن هست. روبروی هر درس سطح اون رو درج کرده (مثلا intermediate5 ) میتونی از سطح پایین شروع کنی تا برسی به سطوح بالاتر.
امیدوارم مثمر ثمر باشه.
موفق باشی
رها جان برای لغت کتاب 504 خیلی خوبه
به جای فیلم سریال بگیر مخصوصا زنان خانه دار رو توصیه میکنم هم خیلی روون و با لهجه خوب حرف میزنن هم اینکه دنباله دار بودنش باعث یهتر شدن درک مطلبت میشه
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید