2733
2734
عنوان

شیرخشک سیمیلاک ۳ از کجا بخرم😭

446 بازدید | 15 پست

سلام خانما

۱۸ روز دیگه دخترم یک ساله میشه و باید شیر خشک شماره ۳ بدم بهش ولی هیچکدوم از داروخانه ها ندارن

شماها از کجا میخرین سیمیلاک ۳ رو؟

به سایت ها هم زیاد اعتماد ندارم

سایت معتبری میشناسین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشین قیمت این شیرخشک چنده

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
2731
شماره ۲ رو ۳۳ هزار میخرم

اوایل نوزادی چن تا شیرخشک استفاده میشه؟؟

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
بین ۲۵۰ تا ۲۸۰

گلم چند؟؟؟😮😮😮 250

نمیدونم فک کنم هر سه روز یه قوطی من دخترم از ۹ ماهگی شیرخشک میخوره ولی کم میخوره کلا اشتهاش کمه هری ...

من میخام از همون اول بدم ب نی نی.تو بارداری خیلی ضعیف شدم شیرخودمم بدم بدتر میشم.خواستم ببینم همون اول چن بار در روز باید بدم

بله ۹۰۰ گرمی ۲۵۰ تا ۲۸۰ ایشون ایرانیشو گفتن ۳۳ من خارجیشو البته ایرانی فکر کنم ۳۰۰ گرم

آهان خارجیش بهتره؟؟

2706