2752
2734
عنوان

میخوام بدجنس بازی درارم

1022 بازدید | 32 پست
سلام
برادرم و خانمش و بچه هاش رفتن مکه البته با پدر و مادرم
وقتی رفتن برادرم رسما ازم خداحافظی نکرد
خونه همه فامیلهای خانومش و بزرگای فامیل خودمون برای خداحافظی رفت
از اونجایی که خونه پدرم میشینن زنداداشم هم تو پله ها که منو دید ازم خداحافظی کرد اما برادرم نبود منم از برادرزاده هام خداحافظی کردم و گفتم به باباتون بگید بیاد ازش خاداحافظی کنم گفتن بابامون نیست منم اومدم خونمون چون بچه کوچیک دارم گفته بودم نمیرم فرودگاه
هرچی منتظر شدم بهم تلفن هم نزد که خداحافظی کنه شوهر من از ساعت 4 صبح باهاشون رفت فرودگاه
برای برگشتشون هم شوهر من از ساعت 3 صبح رفت فرودگاه اما پروازشون تاخیر داشت تا ساعت 9 صبح تو فرودگاه موند تا اوردشون
وقتی برگشتن برادرم گفت من سرما خوردم باهام روبوسی نکرد
عصرشم یه بسته اورد گفت اینم سوغاتی شما
زمین گرد است جایی که به نظر پایان میرسد شاید نقطه ای برای شروع باشد
من هربار که رفتم سفر زیارتی با اینکه اونا خونه پدرم هستن اما رفتم خونشون ازشون خداحافظی کردم
سوغاتی رو هم بردم خونشون دادم بهشون
هنوز من برای دیدنشون نرفتم سوغاتیمو خونه بابام داد بهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اونا یه تی شرت 10 تومنی برای شوشو
یه چادر نماز برای من یه تی شرت برای پسر بزرگم و یه بلوز شلوار برای پسر کوچیکم اوردن سر جمع 40 تومن
عیب نداره عزیزم . گرفتار بوده دم دمای رفتن سرش شلوغ بوده .حیفه رابطه ی خواهر برادری خراب بشه .تو بزرگواری کن و قرص و محکم برو دیدنش ببوسش .اصلن بعدن تو یه فرصت مناسب که دوتایی شدین دوستانه ازش بپرس که خدای نکرده ازم دلخوری ؟ به همین راحتی و دوستانه مطرح کن تازه محبتتون بیشتر میشه
من در آن شادمانی که از ازل برایم مقدر شده ,غرقه ام .خدایا شکر
به نظر من هیچی بهتر از این نیست که بهش زنگ بزنی و ازش بپرسی چرا این کارو کرده
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
قیمت نزار رو محبت خواهر برادری . گفتم که یه جا تنها گیرش بیار و باهاش صحبت کن .بزار بفهمه دوسش داری و اگه کدورت احتمالی هست از بین بره
من در آن شادمانی که از ازل برایم مقدر شده ,غرقه ام .خدایا شکر
شوهر من 6 ساعت توو فرودگاه منتظرشون موند بیارتشون
اونوقت برادرزناش ساعت 12 اومدن دیدنش
خواهرم هم باهاشون رفته بود گفت برای اونا خوب خریده