2737
2739
عنوان

التماس دعا دارم ازتون

274 بازدید | 11 پست
خواهرم دیروز از رو چهارپایه افتاده و مهره کمرش شکسته و باید عمل بشه ازتون میخوام واسه شفا و سلامتی همه مریضا و خواهر من دعا کنید
ممنون
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
ممنونم ازتون واقعا خدا کنه حالش خوب بشه آخه میخواست واسه شفای دختر کوچولوش که 8سالشه و 3ساله دیابت گرفته روضه بخونه از جمعه واسه همین رفته بود بالای چهارپایه که پرده هاشو باز کنه و بشوره که اینجوری شد امیدوارم بحق فاطمه زهرا که نیتش خیر بوده شفا پیدا کنه
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …
مرسی ایشالا همیشه سلامت باشید