موضوع بحث

کسی درباره عمل تنگ کردن دهانه واژن چیزی میدونه؟

1395/12/25 15:32 19
موضوع بحث: کسی درباره عمل تنگ کردن دهانه واژن چیزی میدونه؟
سلام ماماناا....کسی درباره عمل تنگ کردن دهانه واژن چیزی میدونه؟بهم بگین میخوام بدونم چیه...
سلام مامان بهار من مامان مزگانم.من الان تو سایت بودم اینطور که فهمیدم همش الکیه.ولی یه سری حرکت هست که باید انجام بدی طی 8هفته تا سایز وازن به حالت اول برگرده.کاش ایمیل تو داشتم برات میفرستادم
ع ش ق بهانه ی زندگی
بر اساس اطلاعات پزشکی و تجربی ، پس از زایمان طبیعی حدود 6 هفته طول خواهد کشید تا اندازه واژن به اندازه طبیعی خود بازگردد. اما در بسیاری از مواقع اینچینین نخواهد شد و واژن کاملا به سایز اولیه خودش نخواهد رسید. لذا بیشتر خانمها و حتی آقایان از این موضوع رنج میبرند.در چنین مواردی که گشادی واژن روی میدهد معمولا زوجین تا مدتی نسبت به نزدیکی بی میل شده و برخی خانمها از این موضوع شرمسار خواهند بود و در کل هیچ کدام از طرفین از ارتباط جنسی لذت نخواهند برد و معمولا مشکلاتی بر سر همین موضوع پیش خواهد آمد.
کم شدن تحریک جنسی و سرد مزاجی توام با لذت نبردن از رابطه جنسی به دلایل مختلف در خانمها پدیدار میشود. که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
1. زایمان طبیعی و عدم بازگشت واژن به حالت اولیه
2. ضعیف شدن ماهیچه PC و ماهیچه های پایینی لگن خاصره
3. خستگی جسمی و روحی شدید حاصل از کار (مخصوصا در بیرون از منزل(
4. شوکهای روحی و عاطفی در اثر اتفاقات ناگوار
5. افسردگی و بیماریهای مزمن
6. روزمرگی و عدم وجود تنوع در زندگی
7. و.....
اما نگران نباشید ؛ علم پزشکی و داروسازی راه حل این مشکل را بر سر راه شما گذاشته است . شما از 2 راه میتوانید این مشکلات را درمان و از بین ببرید.
اول : استفاده از دستگاه تمرینات واژنال به نام کیگل میباشد که در سایت میتوانید مشاهده نمایید.
دوم : استفاده از صابون و قطره تنگ کننده گیاهی که توضیحات آن بصورت مختصر در زیر آمده است .
*: توجه داشته باشید با پیشرفتهای علم پزشکی این مشکلات را میتوان با یک جراحی ساده به نام کلپورافی انجام داد. اما به دلیل عوارض بعد از عمل (مانند : تنگ شدن زیاد از حد که باعث درد میشود و عفونتهای واژینال و....) و همچنین وجود محصولات دارویی (مانند قطره تنگ کننده) معمولا جراحی توصیه نمیگردد.
قطره تنگ کننده چیست و چگونه عمل میکند ؟
این کالا یکی از بهترین محصولات tightening liquid میباشد . این قطره بسیار فعال و موثر در افزایش میل جنسی بانوان و تنگ کننده ی بسیار قوی نقاط جنسی زنان می باشد.
این قطره با عصاره گیاهان ، باعث منقبض (تنگ) شدن بافتها و ماهیچه های واژنال شده و نقش موثری در بهبود وضعیت جنسی فرد خواهد داشت.
استفاده از این قطره بسیار مفید بوده و بر طرف کننده عفونتهای شایع دستگاه تناسلی و باکتریهای موجود در ناحیه تناسلی بانوان می باشد .
طریقه مصرف : ابتدا ناحیه جنسی را با یک صابون آنتی باکتریال و تنگ کننده (مانند صابون آلاسکا که در همین فروشگاه موجود است) کاملا شستشو داده و سپس به مقدار چند قطره در داخل واژن چکانده شود .

ع ش ق بهانه ی زندگی

انجام تمرینات کیگل.در زمان ادرار ، بدون استفاده از دست ماهیچه هاتون رو جمع کنین تا جاییکه جلوی ادرار رو بمدت 4 ثانیه بگیرید و بعد دوباره ول کنین تا ادرار جاری بشود. تمرینات کیگل بروی این ماهیچه های بخش پایینی لگن خاصره فشار می آورد و آنها را تمرین می دهد.
2- (در حالت بدون ادرار و طبیعی ) اگر می خواهید که چک کنین تا مطمئن بشید که به ماهیچه درستی دارید فشار میارید ، می توانید یک یا دو انگشت خود رو داخل واژن کنید و بعد شروع به سقت کردن ماهیچه نمایید. اگر حس می کنین که داره به انگشتتون فشار میاد حتی به اندازه خیلی کم ، مشخص میشه که شما مسیر درستی را حرکت میکنین
3- پنج تا ده بار در روز ، بمدت ده دفعه اینکار رو انجام بدهید
4- این کار بین هشت تا ده هفته زمان خواهد برد تا شما بتونین نشانه های پیشرفت رو در اون مشاهده کنین اما تحمل
کنین و بدونین که قطعاٌ نتیجه میدهد چراکه اساس کار کیگل هم ، مثل همه تکنیکهای وزنه برداری و بدنسازی برای تاثیر به زمان نیاز خواهد داشت. میله های هالتر واژن هم برای این مسئله تاثیر گذار خواهد بود که می توان آنها را ازمغازه های مربوطه سکس شاپ خریداری نمود.
اگر تمرینات کیگل رو بطور مستمر و پیگیر انجام دادید ولی هیچگونه تغییری رو مشاهده کردید بهتره که با دکترتون تماس بگیرید و متدهای دیگر پزشکی رو برای رفع این مورد دنبال کنین که از جمله اونها:
مخروط واژن: این یک جسم نسبتا وزن دار می باشد و در اندازه های پنبه های دوران قائدگی، که زنها اون رو وارد واژن خودشون میکنند و سعی می کنند که نگهش دارند. افزایش وزن این اجسام بمرور باعث قویتر شدن ماهیچه های واژن میگردد. ابتدا از وزنه سبک شروع خواهد شد و دوبار در روز به مدت 15 دقیقه به ماهیچه های واژن فشار وارد میگردد. زمانیکه زن خود رو در نگهداری وزنه توانا دید وزن وزنه رو افزایش خواهد داد
محرکهای الکتریکی: با این روش قدرت ماهیچه های واژن و بخش تحتانی لگن خاصره نیز مشخص خواهد شد. با وصل و قطع کردن جریانی از برق باعث خواهند گردید که ماهیچه ها خود رو جمع و سپس شل نمایند. این روش ازهر یک تا چهار روز ادامه خواهد داشت که در بالاترین میزان آمادگی تا 20 دقیقه در یک مرحله نیز طول خواهد کشید. بسته به شرایط فرد و ماهیچه ها حتی ممکن است بمدت چند هفته مستمر این شیوه ادامه یابد. بعضی از دکترها این کار رو خود در مطب انجام میدهند اما دستگاهای ساده و قابل استفاده در منزل نیز قابل یافت میباشد.
نیو کنترل: این شیوه در حقیقت یک صندلی دارای بخش مغناطیسی میباشد که ماهیچه های بخش تحتانی لگن خاصره رو تحریک خواهد کرد. این شیوه توسط پزشکان مربوطه در مطب بمدت 20 تا 30 دقیقه و آنهم دوبار در هفته انجام میگیرد. طول مدت درمان در حدود 8 هفته خواهد بود.
اما بعضی ازپزشکان نیز برای شما که دارای مشکل کشیدگی واژن هستید جراحی رو پیشنهاد میدهند که مشخصاٌ این آخرین تیر ترکش خواهد بود محصولات لیزری و چیزهای پیچیده دیگر می توانند که شما رو به وضعیت قبلی برگردانند. و البته شما و پزشکتان هستید که تصمیم میگیرید چه کاری برای شما منطقی تر خواهد بود در پایان باید گفت چیزی برای خجالت وجود ندارد. این یک مسئله همگانیست و اطلاعات مربوط به آن که همکنون در اختیار شماست
ع ش ق بهانه ی زندگی
سلام من خودم فعلا" مشکلی ندارم ولی گشادی واژن شاید بدترین کابوس زندگی من باشه از ترس تو اینترنت کلی گشتم به هرحال اگه کسی دوس داره با روش غبرجراحی برا تنگ کردن واژن اقدام بکنه بد نیست یه نگاهی به مطالب سایت کلینیک پرستیژ بکنه این لینک http://www.clinicprestige.com/morepaper.php?pid=59853&?title=%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86%20%DA%AF%D8%B4%D8%A7%D8%AF%7C%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86%7C%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%20%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%87 مربوط به تنگ کردن واژن با لیزر هستش فکر کنم اگه روش کلیک کنید صفحه رو باز کنه
سلام من خودم فعلا" مشکلی ندارم ولی گشادی واژن شاید بدترین کابوس زندگی من باشه از ترس تو اینترنت کلی گشتم به هرحال اگه کسی دوس داره با روش غبرجراحی برا تنگ کردن واژن اقدام بکنه بد نیست یه نگاهی به مطالب سایت کلینیک پرستیژ بکنه این لینک http://www.clinicprestige.com/morepaper.php?pid=59853&?title=%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86%20%DA%AF%D8%B4%D8%A7%D8%AF%7C%D8%AA%D9%86%DA%AF%20%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86%20%D9%88%D8%A7%DA%98%D9%86%7C%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%20%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%86%D9%87 مربوط به تنگ کردن واژن با لیزر هستش فکر کنم اگه روش کلیک کنید صفحه رو باز کنه
سلام من راجب تنگکردن واژن خیلی تحقیق کردم قطره و ژل که برام اصلا جواب نداد. خواهرم که آمریکاست از دکتر زنانش پرسیده بود گفته بود لیزر درصد سوختگیش بالاست و برای کسانی که تنگی واژن زیاد می خوان اصلا" مناسب نیست. روش بهتر همون جراحیه که قطعیه و اگه پشتش زایمان نداشته باشید دیگه برگشت نداره
میگن آب انار تنگ کننده است. بخوابید و مقداری آب انار رو با سرنگ به درون واژن تزریق کنید.. هر چقد بیشتر بتو نید نگه دارید بهتر جواب میده.
بابا یک ماما هم میتونه واژن رو تنگ کنه. آب انار چیه آخه
من خوبم................
سلام دوستای گلم من یه مرکز میشناسم که این کارو به وسیله بیوفیدبک انجام میدن،اگه خواستید بگیر تا آدرسشو بگم.
اوه چه تایپیک زیر خاکی برا سال 90......
برای تنگ گردن و زیبایی واژن برین پیش دکتر لیلا سلطانی کارش عالیهههه http://drsoltani.com/ ایران - تهران - تقاطع بزرگراه آیت الله حکیم و بلوار اباذر نبش کوچه مینا - ساختمان مینا - واحد 8 02144035436 02144035448
سلام من تنگ کردن واژن با بی حسی پیش دکتر مریم لطفی زاد انجام دادم هزینه اش کلا یک میلیون و شش صد هزار تومان شد و حدود یه ساعت طول کشید بعد چهل روز که نزدیکی داشتیم همسرم خیلی راضی بود تلفن مطبشم 22721841
من تنگ کردن واژن انجام دادم راضی بودم کلینیک سورنا اگر اطلاعات جراحی زیبایی زنان می خوای برو سایتشون کلی اطلاعات مفید حتی اطلاعات مراقبت های قبل وبعد از جراحی زیبایی واژن گفتن http://sorenaclinic.com/ شماره تماسشون اینه 22130948
بک لینک سایت دکتر لطفی زاد http://www.drlotfizad.com/ توصیه می کنم هم مقاله عمل زیبایی واژن بخونین هم ویدیوش نگاه کنین تلفن مطبشم 22721841 اگه برای مشاوره رفتین حتما البوم عکسای مریضای واقعی قبل و بعد عمل زیبایی از دکتر بخواهید نشونتون بده خیلی فرق کرده بودند

من تنگ کردن واژن انجام دادم راضی بودم کلینیک سورنا اگر اطلاعات جراحی زیبایی زنان می خوای برو سایتشون کلی اطلاعات مفید حتی اطلاعات مراقبت های قبل وبعد از جراحی زیبایی واژن گفتن http://sorenaclinic.com/ شماره تماسشون اینه 22130948

ارسال پاسخ و نظر شما
پربازدیدترین موضوعات امروز