2737
2734
عنوان

پستونک و شیشه شیر تویست شیک

6506 بازدید | 24 پست

یکی دو هفته پبش از سایت شرکت توئیست شیک شیشه شیر و پستونک خریدم و وقتی رسید طبق کاتالوگش ۵ دقیقه توی آب جوش گذاشتم با کمال تعجب وقتی پستونک رو در آوردم دیدم نوک یکی از پستونکاش کج شده 😱 با شرکتشون تماس گرفتم گفتن عکسش رو بفرست و بررسی میشه 

تــــ👦🏻ـ‌ــو از جــــ🤍ـــانِ من، جـــ🌱ــوانه زدی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

الان این عکساشه 

اون موقع گفتن حتما حرارت مستقیم دیده 🤕

گفتم بابا من چند ماهه پستونکا و شیشه شیرای بچه ام رو با همین آب جوش استریل میکنم 

من نزدیک به ۸۰۰ هزار تومن ازشون خرید کرده بودم و کفتم لطفا این یکی رو عوض کنین 

میگفتن شایدم بیشتر از پنج دقیقه جوشوندی 

بعد خودشون میگفتن ما حاضریم این پستونکا رو نیم ساعتم بجوشونیم 

معلوم نبود چند چندن 

تو دلم گفتم اینا ما رو گیر آوردن آخه کی حرارت مستقیم به پستونک میده که من دومیش باشم 😳

من پستونکا و شیشه و سرشیشه های پسرم رو ۱۵ دقیقه میجوشونم مشکلی پیش نمیاد. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
مشخص نیست یعنی به چپ و راست کج شده؟ 

انحراف پیدا کرده یعنی وقتی میذارمش تو دهن بچه ام به یه سمت کج میشه و لبه های بیرونیش تا کنار بینیش کج میشه 

من پستونکا و شیشه و سرشیشه های پسرم رو ۱۵ دقیقه میجوشونم مشکلی پیش نمیاد. 

والا من پستونکا و شیشه شیر قبلی پسرم مارک اونت بود همینجوری استریل میکردم تازه ۵-۱۰ دقیقه هییییچ مشکلی هم نداره 

انحراف پیدا کرده یعنی وقتی میذارمش تو دهن بچه ام به یه سمت کج میشه و لبه های بیرونیش تا کنار بینیش ک ...

آهان اون قسمت صورتیش؟ 

من فکر کردم لاتکسش رو میگی.‌

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

نمیدونم بچتون چند وقتشه

پسر من هر چهار پنج روز یه پستونک پاره میکنه انقدر که گاز میزنه و تو دندونش نگه میداره و از دسته میکشه.‌

با دکتر برانز و اونت شروع کردم الان دیگه زدم تو کار وی کر. 

2706