2733
2739
عنوان

دوستانی که نمایشگاه کتاب رفتید...

516 بازدید | 20 پست
لطفا بیایید از حال و هوای قسمت کودکان بگید و اگه چیز خاصی دیده بودید بگید که استفاده کنیم من پس فردا می خوام برم
سعی نکن به یک خوک آواز خواندن یاد بدهی. هم وقت خودت رو تلف می‌کنی و هم خوک را اذیت می‌کنی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خخخخخخخخخخ فاطمه من زیاد ندارم ولی دیدن اون همه کتاب و دوس دارم
واقعا کسی نرفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/هی وای من
سعی نکن به یک خوک آواز خواندن یاد بدهی. هم وقت خودت رو تلف می‌کنی و هم خوک را اذیت می‌کنی.
من هم پسرم ١٣ ماهشه چیز خاصی که به بردش بخوره نبود بیشتر برای سن های بالا تر بود این ها رو همکه من گرفتم برای اینده نگه داشنم
کتاب حموم هم داشت که گرفتم ولی در کل خوب بود اگه وقت داری برو
2740
کلا کتابای کودک که زیاد گرون نیست وسایل کمک آموزشی هم بود؟
النا کتاب حموم داره از شهر کتاب گرفتم
فاطمه برو حتما من فقط پارسال که حامله بودم نرفتم من که حتی از دیدن کتاب لذت می برم حتی اگه نخرم ولی همیشه آرزو می کنم کاش کلی پول داشتم تا یه عالمه کتاب بخرم تا جمعه فکر کنم باشه
مامان نازی من 2 سال پیش رفتم کلی پوستر کودکانه خریدم خیلی قشنگن الان زدم به اتاق النا مرسی از راهنماییات به هر حال ارزش رفتن داره شلوغ بود؟
2706