2733
2734
عنوان

چند پمانه شیر خشک ؟

59145 بازدید | 11 پست
سلام به همه خانمهای گل
پسر هفت ماهه به دنیا اومده الان یک ماهشه و وزنش تازه شده یک کیلو نهصد - دکتر براش شیر خشک ببلاک پره مچور تجویز کرده و گفت طبق دستور بهش بده
ولی روی قوطی شیر خشک درمورد میزانش هیچی ننوشته فقط نوشته متناسب با سن نوزاد - توروخدا یکی منو راهنمایی کنه پسرم گشنه نمونه
من باید چند پیمانه رو با چند سی سی آب قاطی کنم بهش بدم ؟
ممنون میشم جواب منو بدیدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان گفتن هر 30سی سی اب یه پیمانه شیر

تو این سن معمولا 1-2 پیمانه شیر میخوره بچه.حالا بستگی به اشتهای نی نی داره
ساکنان دریا پس از مدتی صدای موج را نمیشنوند... چه تلخ است قصه عادت!!!
2731
دستتون درد نکنه خانمای عزیز
گیر یه دکتر افتادم حرف نمیزنه اعصاب ادمو خورد میکنه - فوق تخصصه کلی هم دک و پز داره پدر ادمو درمیاره یک کلمه حرف بزنه
پسرم تو هقته سی ودو به دنیا اومده وزنش یک کیلو چهارصد بود تو این یک ماهه پانصد گرم اضافه شده بازم دکتر گفت کم وزن گرفته
درضمن شیر اپتامیل هم می ریزم تو شیر خودم بهش میدم - یعنی در طول روز یکی درمیون یه بار از سینه خودم میدم یه بار با شیر اپتامیل حالا دکتر این شیر خشک روهم اضافه کرده خیلی گیج شدم نمیدونم این دوتا شیر باهم میسازه یانه ؟
خیلی هم نگرانش هستم چون بچم خیلی ریزه ممنون از توضحاتتون
خانمها اگر کسی نی نی داشته هفت ماهه به دنیا اموده بیاد به من بگه چی کار کرده نینی وزن گرفته - از خانمهایی که جواب دادی خیلی خیلی ممنون منو از سردرگمی نجات دادین
سلام، منم دخترم ? ماه بدنیا اومده و 1960 گرم بود موقع تولد الان هم ? ماهشه.. البته ما ایران نیستیم ولی‌.. دکتر بهش شیر مخصوص پری مچور داده بود. شیر رو باید 1 پیمانه برا هر 30 cc بریزی. فرمول شیر خوردن هم اینه: 150 cc در روز برای هر کیلو از وزنش. یعنی‌ اگه الان 4 کیلوِ بایدحداقل روزانه 600 cc شیر بخور. اگه 6 بر در روز شیر میخوره 600 رو تقسیم بر 6 بکنی‌.

در ضمن به من گفتن که شیر خودمو با شیر خشک قاطی‌ نکنم، اول شیر خودم بعد شیر خشک. امیدوارم کمک باشه!

http://www.babycenter.com.au/baby/formula/howmuchmilk/
سحرنار جان
حتما فقط به توصیه و اندازه ای که پزشکت میگه گوش کن تو ای سن کلیه بچه نباید دچار بار اضافی بشه
اگر از اخلاق دکترت راضی نیستی برو پیش یکی دیگه
اصلا توصیه کسی غیر پزشک رو امتحان نکن
2740
سحرناز عزیز پسر منم هفت ماهه بدنیا اومد طبق دستور دکتر برای اینکه وزن بگیره شیرخشک پری نان تجویز کرد هم برای وزن گیری خوبه هم برای نوزادان نارسه خیلی عالیه امتحانش کن البته اول از دکترش بپرس بعد استفاده کن موفق باشی