موضوع بحث

از مادر شوهرم متنفرم

3835 بازدید | 27 پست
بچه اگه مادر شوهر رو اعصاب باشه و تحمل اذیت ها و دخالت هاش رو نداشته باشید چى کار میکنید چاره چیه.
من بهش هیچوقت اهانت نکردم فقط بى محلى مى کنم ولى فایده نداره به رو خودش نمیاره و باز کاره خودش رو مى کنه.
دلم نمى خواد ببینمش واسه همیشه کارى به پسرش ندارما اون بچه ش بالاخره ولى کاش میشد دست از سر کچل من ور میداشت دنیام گلستان مى شد واقعا.
1396/01/14
|
15:09
ببین من به این نتیجه بعد ٤ سال زندگی و از شب عروسی ازار اذیت به این نتیجه رسیدم

که خودتو داغون نکن بزن به بی خیالی ,,,خودش خسته میشه هر کاری میکنه که لجتو در میاری نمایش بده اصلا نفهمیدی واکنش نشون نده
من نوید امدنت را از سوره یونس گرفتم
مرسی عزیزم از اینکه تجربت رو تقسیم کردى
راستش من خیلى از دست مادر شوهرم سختى میکشم یه وقتایی واقعا کم میارم میگم کاش أصلا عروسى نکرده بودم
انتقام گذشتش رو انگار میخواد از من بگیره
منم ازش متنفرم ....
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید.
به هر حال با مادر شوهر نمیشه قهر کرد

چون دوست من با مادر شوهرش اختلاف داشت زدو بنده خدا فوت شد

دیگه شوهرش دوسش نداره میگه نگات میکنم یاد مادرم میوفتم که جقدر بدیشو می گفتی
روشی تو با این فکرت اون خانم رو با همه بدی هاش به خودت وصل میکنی و همه جا با خودت میبری

با فکرش می خوابی بلند میشی

با فکرش غذا میبزی و میخوری

بابا ولش کن بزار بره خودتو خیلاص کن
مهدیه جان من فکر مى کنم همه عروسا با أمید و ارزو وارد خانواده شوهر میشن و قصد اذیت و إزار ندارن خیلیم احترام مى زارن ولى مشکل اینه که متاسفانه بیشتر مادر شوهرها به پسرشون به چشم شوهر نگاه میکنن و اون أمید و ارزوهاى نیافته رو از پسرشون میخوان و أکثرا با عروسشون رقابت دارن انگار هوو گرفتن نه عروس