2737
2739
بچه ها چیکار کنم پسری که دوسش داشتم و ازدواج کرده از فکر و ذهنم بره بیرون

بخدا هر وقت به یادش میفتم زود میگم خدایا خودت مهرشو از دلم بردار که با فکر کردن به مرد متاهل گناه نکنم :(

من باهاش دوست نبودم و دورادور دوسش داشتم و هیچ وقت قدرت ابراز علاقه رو نداشتم که آخرش از دست دادمش :(
من فکر می کنم همه چیز را باید به اندازه خورد ... حتی غصه را !
مهرشو تبدیل به نفرت کن

بگو چقد نامرده که تورو نگرفت و یکی دیگه رو گرفت
هر نفر 10 هزار تومان من در بهبودی ابوالفضل ، سهیم می شوم؛ و دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=36

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با فکر کردن به اون خوب مغز خودتو مشغول میکنی عزیزم اون که به تو توجهی نداره
هر نفر 10 هزار تومان من در بهبودی ابوالفضل ، سهیم می شوم؛ و دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شمارت کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاری http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=744647&PageNumber=36

به خدا پناه ببر....سعی کن وقتی میاد توذهنت زودی ذهنت وببیری به یه سمت دیگه....
برو کلاس شنا ثبت نام کنی...ورزش زود رویحه ات وعوض میکنه
یه دوش آب گرم...یه لباس راحت...یه موسیقی ملایم....یه چای تازه دم...به درک که خیلی ازمشکلات حل نمیشه....
2740
به این فک کن که اون اصلا ازعشق وعلاقه ی تو خبری نداشت...پس نمیتونی محکومش کنی به بد بودن وازش نفرت بگیری..یعنی بخوای هم نمیتونی...چون چیزی ازش ندیدی....

تنها راه مقابله فقط یاده خداس و ورزش کردن...وقتی میری شنااینقدرررارامش میگیری که بافکری اسوده برمیکردی خونه
یه دوش آب گرم...یه لباس راحت...یه موسیقی ملایم....یه چای تازه دم...به درک که خیلی ازمشکلات حل نمیشه....
از شانسم بیرونم میرم اتفاقی میبینمش
همش از محله هایی که احتمال میدم اون باشه دوری میکنم ولی یهو میبینمش، پشت چراخ وایساده
من فکر می کنم همه چیز را باید به اندازه خورد ... حتی غصه را !
ایشالا ی روز ی مرد میاد تو زندگیت انقد خوب انقد مهربون ک جوری عاشقش میشی ک ب عشق الانت میخندی ایشالاااااااااااااااااا
کاش چون یاد دلانگیز زنی میخزیدم به دلت پر تشویش/ ناگهان چشم تورا میدیدم خیره بر جلوه زیبایی خویش/ کاش چون اینه روشن میشد دلم از نقش تو و خنده تو /صبحگاهان به تنم میلغزید گرمیه دست نوازنده تو...
به خودت بگو اگه من الان به مردی فکر کنم که زن داره ممکنه همسر آینده ی منم الان تو فکر زنی باشه که قبلا دوستش داشته و اون حالا ازدواج کرده

و خب تو قطعا دوست داری مردی را داشته باشی که همه قلبش مال تو باشه

همونی باش برای همسر آینده ات که دوست داری اون برای تو باشه

با خدا معامله کن
دنیا طلبان حسرت دنیا مردند عقبی طلبان فیض دو دنیا بردند