2733
2739
عنوان

کسی علایم جنین دختر و پسر در ماه های اول رو میدونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 746698 بازدید | 194 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا پوست صورتم جوش می‌زند و راه های مبارزه چیست؟ چند روز است که غافل شده‌اید و صورتتان پر از جوش شده؟ شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که به محض خوردن گرمی‌ها جوش می‌زنند. جوش‌هایی که با مصرف برخی مواد غذایی، لوسیون‌ها و حتی مواد طبیعی بهتر یا بدتر می‌شوند. ممکن است در مسافرت کرم ضدآفتاب را فراموش کرده باشید یا آب و هوای شهر دیگر با مذاقتان جور در نیامده باشد. طبع بدن شما چیست؟ اول از همه بهتر است بدانید که چرا جوش می‌زنید. خیلی از مشکلات پوستی ناشی از سبک زندگی شماست که ممکن است در ایامی خاص تغییرات زیادی کرده باشد. برای این موضوع باید طبع بدن خود را بشناسید و روش‌های سنتی درمان جوش را یاد بگیرید. در مسافرت؛ غافل شده اید! سعی کنید همیشه به همراه غذا سبزی و سالاد مصرف کنید این مواد به دلیل فیبر فراوان و کمک به دستگاه گوارش نقش مهمی در از بین بردن جوش‌ها دارند. شاید در مسافرت . . . ادامه...
۵ مادۀ‌ غذایی انرژی‌زا برای خانم‌ها در این مطلب مواد غذایی مفیدی را معرفی می‌کنیم که می‌توانید با گنجاندنشان در وعده‌های روزانه انرژی زیادی کسب کنید. قزل‌آلا همیشه توصیه می‌شود که برای جذب امگا 3 بیشتر که برای قلب مفید است ماهی‌های چرب مصرف شود. باید بدانید که قزل‌آلا حاوی میزان زیادی ویتامین D نیز می‌باشد به طوری که هر سهم غذایی از این ماده (85 گرم) نیمی از نیاز روزانه به ویتامین D را تأمین می‌کند. نتایج پژوهش‌ها نشان می‌دهند که ویتامین D برای سلامتی استخوان‌ها و مفاصل خانم‌ها مفید است و خطر تشدید پوکی استخوان، آرتریت و شکستگی‌ها را کاهش می‌دهد. بهتر است قزل‌آلا را در فر آماده کنید. می‌توانید شکم ماهی را پر کنید و داخل کاغذ آلومینیوم بپیچید تا بخار آن خارج نشده و به خوبی طبخ شود. لوبیای سبز سویا یا ادامامی لوبیای سبز سویا یک مادۀ غذایی انرژی‌زا و سالم برای... ادامه...
2731
ماه 2 و 3 شوری و کمی هم ترشی دوست داشتم الان که وارد ماه 4 شدم شیرینی هم دوست دارم یعنی الان همه چیز میخورم حالت تهوع خیلی دارم بعضی اوقات اول صبحه بعضی اوقات از عصر شروع میشه ، یکمی تنبل شدم ولی خوابالو نیستم، چشمم خشکه بعضی اوقات اشک میاد ،صورتم یکم ثپل شده،بینی م تغییر نکرده ولی جوش زدم ، میوه خیلی دوست دارم ،30نه چپم بزرگ شده و هردوتاش دردناکن،حرف v توی چشم چپمه، ضربان نبض دستهام مثل همه،پوست دستم نرمه ولی صورتم خشک شده، گاهی عطسه میکنم،گاهی هم سردرد دارم، حالت گرگرفتگی دارم کف دست و پام داغ میشه، اشتهام زیاد شده و حالت ضعف دارم ، نی نی سمت راست بوده و PHهم 5/5 بود بتام هم با یک هفته تأخیر پری، بالای 1500 بود رشد موی پام مثل قبله ، شکمم پهن نیست ولی خیلی سرد و سفته، الانم که آخرای ماه 4 هستم کمردرد و دل پیچه دارم دیروز رفتم سونو گفت صد در صد پسره
سلام دوستان میخواستم رژیم لاغری شفاجو رو بهتون معرفی کنم من خودم امتحانش کردم عالیه مربیاش هر روز پیگیریم می کنن .یه برنامه کاهش اشتهای رایگان هم میده هر وقت هم هر سوالی داشته باشم می تونم ازشون بپرسم رژیماشونم سخت نیست که نتونم رعایتشون کنم خیلی راضیم اگه خواستین یه تست کنن بزنین رژیم لاغری شفاجو تو گوگل براتون میاره اینم لینک ثبت نامشه http://wellnessroad.ir/individual-package-register
همه چیز در مورد عادت ماهانه؛ درد مشترک زنان اسم های متفاوتی داره . اما درد مشترک همه خانم‌ها است . بانوان در سنین باروری به طور طبیعی، هر 28 روز (این عدد می تواند ۷ روز بیشتر یا کمتر از این هم باشد)، ۲ تا ۷ روز دچار خونریزی می‌شوند (در این مقاله دورۀ ۲۸ روزه را در دورۀ قاعدگی و روزهای خونریزی را زمان عادت ماهانه می‌نامیم). در هر عادت ماهانۀ طبیعی روزانه حدود 20 تا 40 میلی‌لیتر خون و ترشحات خارج می‌شود. معمولا شدت خونریزی دو روز است. چرا خونریزی؟ در تخمدان میلیون‌ها تخمک وجود دارد که هر تخمک به همراه سلو ل‌های اطرافش، مجموعه‌ای به نام فولیکول را شکل می‌دهد. این فولیکول‌ها تحت اثر ترشحات قسمتی از مغز به نام هیپوفیز قرار دارند. یک دورۀ قاعدگی طبیعی را، براساس وضعیت جدار داخلی رحم، می توان به سه مرحله تقسیم نمود: 1- مرحله رشد 2- مرحله ترشحی 3- مرحلۀ تخریب در مرحلۀ رشد که زمانی بین اتمام خونریزی و تخمک‌گذاری است، فولیکول های تخمدان تحت تاثیر. . . ادامه...
2738
منم هفته 15 هستم.ویاروتهوع ندارم.تنبل و کسل شدم.حوصله اشپزی ندارم.حرف وی تو چشم چپه.کله گوسفند گفته دختر دارم.میلم به غذا تغییر نکرده.شوری رو به ترشی و ترشی رو به شیرینی ترجیح میدم.شکمم سرده.جفتم قدامی و بریجه.هر کی منو دیده گفته دختر داری.یه ماه دیگه میرم سونو ببینم چی میشه.دوسدارم اول سالم و صالح و بعدشم پسر باشع ولی هیچ امیدی ندارم.دعا کنین ...
سلام من ،در روزه ١٠ ماهم اقدام کردم،تخمک گذاریم ١٥ بود ضربانه قلبش،١٥٩ به مرکبات و میوه بیشتر از غذا علاقه دارم شیرینی رو به شوری ترجیح میدم بدنم یه تیکه یخه حالت تهوع و کلافگی خیلی اذیتم میکنه نی نی در قسمت چپ رحم هستش تقویم چینی میگه دختره هر کی میبینتم ،میگه دختره پوستم سفید تر شده ادرام کدر من تقریبا تمام علائم دختر رو دارم حالا باید منتظر شد ،ببینیم نی نی من چیه خودمم از حسی که دارم میگم دختره
خدایا تو خیلی مهربونی
من هفته هفتم . سردرد علاقه ب شوری و خرما .میل ب غذام بیشتر برنج یا جوجه دوس. دارم نوک مرکزی سینم سفید شده .ولی یکم پایین ترش ی خط تیره افتاده حالت تهوع و ویار و درد خاصی ندارم فقط ب شدت تنبل و عصبی شدم و گیر میدم و گریه میکنم حرف v تو چشم چپمه شکمم فک کنم پهن شده ولی قبل بارداری واسه شیرینی گریه میکردم برعکس الان ک یادش نمیکنم و ب میوه موز و کیوی و خیار علاقه دارم ی لکه کوچیکم همین هفته داشتم و از اول درد خفیف شکمی داشتم اولا زیر دلم الان خود شیکمم بیشتر... من جواب سونو رو حتما میزارم فقط انشالله سالم وصالح باشه...
2706