2733
2739
عنوان

کسی علایم جنین دختر و پسر در ماه های اول رو میدونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 746697 بازدید | 194 پست
سلام فائزه جان و شبنم جان
من از حلقه ام استفاده کردم دایره های کوجیک میزد نمیدونم کی ماه جهارم میاد برم سونو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من تو ماه 5 بارداری ام نی نیم پسره خواستم از علائمم بگم طرف راست شکمم بزرگتره سینه هام خیلی بزرگ شده و نوکش تیره شده همه میگم خوشکل شدی اوایل ترشی و شوری دوست داشتم ولی بعدش شیرینی الانم هردوش یه هفته پاهام و شکمم خارش داشت بعدش خوب شد چشم راستمم حرف v ک میگن دیده میشه خوابمم خیلی کم شده شکمم سفته میگن برا پسر اینجوریه اوایل سردرد میشدم
سلام..خواهر من تمام چیزاش ماله پسره...مثلا سمت راستشه تحتانیه تبش خیلی گرمه شکمش مو در اورده با پاهاش خیلی زیاد پر تحرکه قیافشم اصلا تغییری نکرده ولی رفتیم سونوگرافی گفتن دختره...بازم بریم؟اشتباه نگفتن
2738
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1097627&postID=43078185 سلام میشه بیاین اینجا و کمکم کنین ممنون

با آب طلا نام حسین قاب کنید/
با نام حسین یادی ازآب کنید/
خواهید که سر بلندو جاوید شوید/
 تا آخر عمر تکیه به ارباب کنید/(التماس دعا)
سلام دوستان
من خیلی ذوق دارم بدونم نی نی چیه
درسته بچه اوله و اصلا فرقی نداره ولی خوب دوست دارم زودتر بفهمم
علایمم رو میگم و اگه ممکنه راهنماییم کنین.
1)تب بوعلی رو انجام دادم و زنجیر روی نبضم به صورت رفت و برگشت حرکت کرد
2)ضربان قلب نی نی 136
3)کسل و خوابالو نیستم بلکه از قبل کم خوابتر و شیطون تر و پر جنب و جوشتر شدم
4)لکه بینی داشتم ولی هیچ علتی نداشت و همه چیز الحمدالله نرماله
5)سینه راستم بصورت تابلویی بزرگتر شده
6)حرف V توی چشم راستم بود
7)تقی به توقی میخوره بغض و گریه ام میگیره ولی سریع برطرف میشه
8)اصلا دلم نمیخواد شیرینی جات بخورم بجز خرما اونم بعدش آب میخورم ک شیرینیش نمونه.کلا قند و شکر اصلا نمیتونم بخورم حتی شکلات.
9)دلم شوووووری میخوااااد خیلی خیلی پفک و چیپس میخوام ولی بخاطر خطرناک بودنش نمیخورم.
10)کلا خیلی ویار خاصی ندارمو خیلی دوست ندارم بین وعده های غذایی چیزی بخورم.فقط میوه و انجیر و خرما و توت خشک مصرف میکنم بین وعده ها
11)به گوشت گوسفند و ماهی و سبزیجات و میوه جات علاقه دارم و تن ماهی خیلی دوس دارم بخورم چون هم شوره هم ماهی خخخخ
12)راستی حالت تهوع ندارم خداروشکر و بالا نیووردم تا حالا
13)هنوزم دل درد دارم ولی اوایل خیلی خیلی دل دردام شدیدتر بود و بیشتر از الان سردرد و کمردرد داشتم ولی الان گاها سردرد میگیرم و بیشتر دل و کمرم درد میگیره و نفس کم میارم وقتی یه ذره بلند و کوتاه بشم یا تند حرف بزنم

ممکنه راهنماییم کنین و نظرتونو بگین
مچکرم
2706