2726
عنوان

چسبندگی در دختران شیرخوار

| مشاهده متن کامل بحث + 43136 بازدید | 51 پست
دختر منم چسبندگی داشت و پماد مصرف کرد. تو رو خدا حواستون به ناحیه تناسلی بچه باشه به دکتر گوشزد کنید از این نظر بچرو چک کنه چون هر دکتری این زحمتو به خودش نمیده. در حالیکه تو هر چکاپ باید انجام بدن خیلی مهمه.

الی جون سوراخ وازن بسته نمیشه بچه به راحتی ادرار میکنه . علائمش بوی بد لباس زیر بچه (البته بچه هایی که پوشک میشن نمیشه تشخیص داد ) و اینکه ناحیه وازن قرمز و ملتهبه .
شهر من گلی به نام حضرت معصومه دارد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من هم متوجه شدم دخترم چسپندگی داره البته روزی یکبار دخترمو حموم میکنم و اون قسمت بدنشو رو چرب ولی مثل اینکه باید هر دفعه موقع عوض کردنش چرب میکردم .همیشه میگفتن مواظب باش فکر میکردم مواطبم وای خدایا
2728
کسی میدونه این استروزن رو تا کی باید براش زد اخه دکتر گفت نزنم چون پای بچه تغییر رنگ میده و حتی ممکن مو در بیاره ای خدا انقدر ناراحتم یکی بگه چقدر و چند روز بمالیم براشون
برا دختر من دوباره داره بسته میشه بعد ما تا کی باید برا اینها پماد بمالیم اخه وقتی بزرگتر میشند صورت خوشی نداره الان دخترم نزدیک 3 سالشه خوب وقتی بزرگتر شه هم من هم خودش خجالت میکشیم خدایا خودت کمک کن چسبندگی همه بچه ها خوب شه
راستی این وازلین رو باید هر شب برا بچه بزنیم تا بسته نشه یا هفته ای یبار؟

سلام دختر من هم همىن مشکل رو پىدا کرده شش ماه و نىم داره. ىک هفته استروژن و ىک ماه پماد زىنک تجویز کردن که دوباره بسته نشه. اما نمىدونم الان با وجود پنج روز بعد از استفاده گرذه هاش امشب خىلى بیشتر شده. تا گریه مىکنه پوشاکش رو باز مى کنم میبىنم دا ره قطره قطره ادرار مى کنه. خیلى تحمل این ناراحتى در بچه براىرمن سخته
منم دکترگفت دخترم چسبندگی داره خیلی خیلی ناراحتشم😢😢😢

سلام خانومی منم امشب متوجه شدم وحشت زدم اومدم ی اطلاعاتی بدست بیارم،فردا میبرمش دکتر..دکتر شما چی داد؟نتیجش چی شد؟خواهشا حتما حواب منو بدید 🙏🙏

سلام ، دختر من یک سالشه ، دخترم چسبندگی لابیا داره، متخصص غدد اطفال پماد استروژن داد برای دو هفته مصرف کردم ، اما کامل باز نشد ، تازه یکی از سینه های دخترم بزرگ شد و کمی موهای نازک مشکی روی ناحیه تناسلی اش در اومده ، بلافاصله پماد رو قطع کردم ، حالا دکترش میگه با قطع پماد عوارضش خود به خود خوب میشه ، کسی تجربه اش رو داره ؟؟؟

دختر منم توی 9 ماهگی فهمیدیم از بالا، لابیاش چسبیده که با یه دوره ی مصرف پماد خوب شد.بعد از اون تا 6 ماه، دکتر گفت اون ناحیه رو با وازلین چرب کنم که الان 4 ماهه این کارو میکنم.دیشب متوجه شدم از پایین این بار لابیاش چسبیده.از امشب دوباره باید کرم بزنم براش این بار پایینو.امیدوارم مثل بالا، راحت باز شه

خدایا پشت و پناهمون باش

سلام خانوما امروز متوجه شدم دخترم چسبندگی داره ۱۹ ماهشه😢😢دو سه روز بود موقع ادرار پوشکشو میکشید و گریه میکرد .با این که همیشه بهداشت رو رعایت میکردم مرتب زینک میزدم..با هر بار تعویض پوشک .کامل میشستمش ...ننیدونم جرا اینجوری میشه .الانم واسه کرم زدن .کلی گریه میکنه .😭😭الهی فداش شم ...دکتر بهم پماد استرومارین داده...واسه شماهم همین بوده؟؟

خواهش میکنم راهنماییم کنید ...

عزیزم دختر منم 8 ماهشه. بردم برای چک آپ دکترش گفت چسبندگی پیدا کرده و اگه بهش رسیدگی نکنی، باعث عفونت ادراری میشه. عفونت ادراری خیلی سخت هست برای بچه خیلی مواظب باشید به کلیه‎های بچه آسیب ممکنه بزنه. خلاصه حواستون باشه. من چون اطلاعات خوبی در منابع فارسی پیدا نکردم، یک مطلب در مورد چسبندگی واژن نوشتم که تصویر هم داره. میتونید از رازینه بخونیدش.

دوستان لطفا یکی کمک کنه

دختر منم چسبندگی داشت که دکتر استرومارین داده

حالا یکی اون ناحیه تیره شده

خیلی ناراحتم

این تیرگی از بین میره آیا؟

خدا معجزه اش را به من هم نشان داد و من هم حالا یک هدیه الهی در وجودم دارم:) خدایا سپاس به خاطر همیشه بودنت
2706