2703
2553
راستی بچه ها من چند سالی بود مشکل میخچه داشتم دارو ها و پمادای مختلف امتحان کرده بودم که هیچ کدوم یا اثر نداشتن یا انقدر دردناک می کردن میخچه هامو که چند روز می زدم و بعدش ول می کردم

تا اینکه یه دکتری واسم ورومال رو تجویز کرد یه اسید خارجیه و بدون درد و در مدت کم میخچه هامو خوب کرد
مونی خواهر منم از این استفاده کرد و کلا میخچه هاش ریشه کن شد!

برای جوراب هم نتونستم انجام بدم چون همون قبل خواب درش آوردم!!

ولی یه راهی داره

یه بار کرم زدم و کلی نازش کردم بعد نایلون فریزر کردم تو پام!!

اینقدر خنده دار شده بود!!لیز میخوردم و بخاطر همین یه جا نشسته بودم مثل خنگا!!

خندم گرفت..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مامان خورشید من نایلون کردم پامم ولی اون بدتر از جورابه همش سرو صدا می کنه می خوای تکون بخوری بیدار میشی من که اونطوری می شم

سها جون پداگ! چی هست؟؟کرمه؟/وسیله است؟/
این تاپیکو من بیشتر از یه سال پیش زده بودم

الان پاهام خیلی نرم و خوشگل شده

گلسیرین گلاب ابلیمو

سرکه روغن زیتون روغن دانه انگور و روغن بچه

این دو ترکیب رو درست کردم یه بار صبح و یه بار شب به پاهام میزنم و ماساژ می دم بعد جوراب می پوشم

ped egg رو خریدم که عالیهههههه و خیلی به نرم و زیبا شدن پا بخصوص پاشنه پا کمک می کنه
2714
این تاپیکو من بیشتر از یه سال پیش زده بودم الان پاهام خیلی نرم و خوشگل شده گلسیرین گلاب ابلیمو س ...

دوست عزیز این ترکیبات چه جوریه مقدارش؟ روزی دوبار از هرکدوم؟ 

لطفا برای داداشم یه فاتحه یا صلوات بفرستین 
اما مینونی پاهاتو چرب کنی ماهی یک بار اپی کنی شبها مخصوصا کف پا را چرپ کن و جوراب پات کن اما کلن هر ...

سلام گلم امضات 

به نیت همه ی حاجتتون تونستی هر روز سوره مبارکه محمد و بخون یا روزی چند آیه یا اگه وقت نداری شنبه ها ک متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون تقدیم کن به پنج تن آل عبا عاااااالیه معجزه می‌کنه دوای همه درداست کلا 3۸ تا آیه بیشتر نداره ولی کلی حاجت گرفتم از این سوره پاک با اعتماد به خدا بخون و توکل کن ب خدا ان شاالله حاجت روا میشین بحق مادره پاکمون خانم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها 🤲💚😍 

و نظر چهل شهید هم عاااااالیه ، یعنی تا چهل روز هر روز ب هست یک شهید و دو روز آخر یک روز  ب نیت شهدای گمنام و  یک روز ب نیت آقا امام حسن مجتبی علیه السلام حضرت سیدالشهدا و آقا حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام شهدای کربلا بخونین عالیه 

خودم دقیقا آخرین روز حاجت گرفتم 

اینکارو انجام بده بدون کوچکترین شکی ، با اعتماد و توکل کامل به خدای مهربونمون قشنگم 😍🤲💚به نیت همه ی حاجتتون تونستی هر روز سوره مبارکه محمد و بخون یا روزی چند آیه یا اگه وقت نداری شنبه ها ک متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون تقدیم کن به پنج تن آل عبا عاااااالیه معجزه می‌کنه دوای همه درداست کلا 3۸ تا آیه بیشتر نداره ولی کلی حاجت گرفتم از این سوره پاک با اعتماد به خدا بخون و توکل کن ب خدا ان شاالله حاجت روا میشین بحق مادره پاکمون خانم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها😍 و نذر چهل شهید هم عاااااالیه ، یعنی تا چهل روز هر روز ب نیت یک شهید سوره مبارکه یاسین و می‌خونی دو روز آخر یک روز  ب نیت شهدای گمنام و  یک روز ب نیت آقا امام حسن مجتبی علیه السلام حضرت سیدالشهدا و آقا حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام شهدای کربلا بخونین عالیهخودم دقیقا آخرین روز حاجت گرفتم همیشه اول دعاهاتون امام زمانمونو دعا کنین چون آقا دعات می‌کنه حاجتت زودتر برآورده میشه 🥺🤲💚
سلام گلم امضات  به نیت همه ی حاجتتون تونستی هر روز سوره مبارکه محمد و بخون یا روزی چند آیه یا ...

درود ممنون از شما بابت وقتی گذاشتید و تایپ کردید ولی

من امیدوارم جامعه ما خیلی اگاه بشه نسبت به این اختلال و بقیه تفاوت ها 🥰

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
درود ممنون از شما بابت وقتی گذاشتید و تایپ کردید ولی من امیدوارم جامعه ما خیلی اگاه بشه نسبت به ای ...

عزیزدلمی 

ان شاالله گله من 😘

ان شاالله خدا شفا رو برسونه و بلا رو از همه دور کنه نازم😘🤲💚

اینکارو انجام بده بدون کوچکترین شکی ، با اعتماد و توکل کامل به خدای مهربونمون قشنگم 😍🤲💚به نیت همه ی حاجتتون تونستی هر روز سوره مبارکه محمد و بخون یا روزی چند آیه یا اگه وقت نداری شنبه ها ک متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون تقدیم کن به پنج تن آل عبا عاااااالیه معجزه می‌کنه دوای همه درداست کلا 3۸ تا آیه بیشتر نداره ولی کلی حاجت گرفتم از این سوره پاک با اعتماد به خدا بخون و توکل کن ب خدا ان شاالله حاجت روا میشین بحق مادره پاکمون خانم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها😍 و نذر چهل شهید هم عاااااالیه ، یعنی تا چهل روز هر روز ب نیت یک شهید سوره مبارکه یاسین و می‌خونی دو روز آخر یک روز  ب نیت شهدای گمنام و  یک روز ب نیت آقا امام حسن مجتبی علیه السلام حضرت سیدالشهدا و آقا حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام شهدای کربلا بخونین عالیهخودم دقیقا آخرین روز حاجت گرفتم همیشه اول دعاهاتون امام زمانمونو دعا کنین چون آقا دعات می‌کنه حاجتت زودتر برآورده میشه 🥺🤲💚
عزیزدلمی  ان شاالله گله من 😘 ان شاالله خدا شفا رو برسونه و بلا رو از همه دور کنه نازم😘🤲💚

سپاس مهربان اما  در مورد اوتیسم باید خدمت شما جهت اگاهی عرض کنم که اوتیسم اصلا بیماری نیست گلم که شفا داشته باشه یک جور تفاوته همین 😊🥰😊🥰ولی جامعه عادت نداره به کسانی که مثل خودش نیستن  البته که باید عادت کنه چون امار اختلال رو به افزایشه و  چون قرار نیست همه ی آدم ها یک شکل باشند اگر فقط مردم به انگشت دست خودشون نگاه میکردن خیلی چیزها یاد میگرفتن در مورد این تفاوت ها   کتاب همه ی ما معلولیم خیلی کتاب جالبیه دوست داشتید مطالعه کنید 😊🌸🌺

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
سپاس مهربان اما  در مورد اوتیسم باید خدمت شما جهت اگاهی عرض کنم که اوتیسم اصلا بیماری نیست گلم ...

چشم گلم 

اگه حرفی زدم باعث رنجش شد من معذرت می‌خوام خواهرم🙏

2706