2726
اخخه می دونید دوست خواهرم نگفته چیکار کرده ولی با کارایی پاهاش خیلی نرم و سفید و خوشگل شدن یعنی در حدی که خیلی معلوم میشده
این شد که به سر منم زد ببینم چطوری می شه این کارو کرد

حالا اگه بازم می تونید راهنمایی کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای گلناز جون من فکر می کردم تا الان که شما گندمی که دوباره پست گذاشتی گلم ازت خیلی ممنونم توصیه هات خیلی مفید بودن انقدر سر پست گذاشتن عذابم میده نی نی سایت که اسمتو کامل نخوندم ببخش بوسسس
ممنم مامان خورشید مخصوصا شبا اگه کرم بزنم به پاهام و بگیرم بخوابم نصف شب حتما از پام درش می ارم نمی تونم تحملشون کنم ولی خوب هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد اگه اینقدر که بچه ها تاکید می کنن مفیده چاره جز تحمل نداریم!!
ممنم مامان خورشید مخصوصا شبا اگه کرم بزنم به پاهام وجوراب بپوشم بگیرم بخوابم نصف شب حتما از پام درش می ارم نمی تونم تحملشون کنم ولی خوب هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد اگه اینقدر که بچه ها تاکید می کنن مفیده چاره جز تحمل نداریم!!
من فوری رفتم و پاهامو گذاشتم توی اب سرد بعدم که خوب خشکشون کردم روغن بچه بهشون زدم و خوب ماساژشون دادم بعدم جوراب نخی پام کردم حالا هر روز سعی می کنم اقلا دو بار این کارو بکنم تا نتایجشو ببینم البته شب لاکاشم پاک می کنم و تقویت کننده ناخن هم می زنم و سوهان می کشم خدا کنه همینطور که شروع کردم بتونم ادامه بدم

بازم از همگی ممنوننن
نیلو طاووسو خوب اومدییییی واقعا

راستی من قبلا یه کرم پا خریده بودم به اسم دپی الان از اون زدم به پاهام

من فکر می کنم حتما باید جوراب پا کرد مخصوصا خونه ما که موکته خیلی پوست کف پا رو بد می کنهههه
هشت قدم تا پاهایی باطراوت و زیبا

. با استفاده از لاک پاک کن، لاک های قدیمی ناخن های پای خود را پاک کنید.

2. پاهای خود را در تشتی از آب گرم فرو برید و ماساژ دهید تا استرس از آن ها دور شود.

3. ناخن های خود را کوتاه کنید.

4. ناخن های خود را با استفاده از یک سوهان ناخن با حرکات ملایم به یک سمت مدل دهید.

5. مقداری از کرم مولتی ویتامین ناخن و کوتیکول را روی کوتیکول های خود قرار دهید و بگذارید چند دقیقه بماند و سپس به ارامی کوتیکول ها را به عقب برانید.

6. برای جداکردن لایه مرده پوست از اسکراب لایه بردار پا و سپس از سوهان پا استفاده کنید و سپس پاهای خود را بشویید.

7. کرم نرم کننده پا را بر تمام قسمت های پا ماساژ دهید.

8. پاهای خود را خشک کنید و پودر ضد بوی پا را استفاده کنید.

اینم از پرشین وی پیدا کردم هر کی در مورد لایه بردار پا چیزی می دونه بگه لطفا یا سوهان پا رو از کجا می شه تهیه کرد؟؟
چاره ای نداری کرمو تو جات بزن و خوب ماساژ بده و بعد بدون جوراب بگیر بخواب من که دیشب تو خواب جورابامو دراورده بودم و صبح دیدم پام نیستن!!

ولی همون کرم زدن خیلی اثر داشته واسه من تو این مدت کم
2706