موضوع بحث

برای اینکه پاهای زیبایی داشته باشید چیکارا می کنید؟؟

| 1391/09/28 | 23:12 37 بازدید
ممنم مامان خورشید مخصوصا شبا اگه کرم بزنم به پاهام و بگیرم بخوابم نصف شب حتما از پام درش می ارم نمی تونم تحملشون کنم ولی خوب هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد اگه اینقدر که بچه ها تاکید می کنن مفیده چاره جز تحمل نداریم!!
1390/03/10
|
15:05
ممنم مامان خورشید مخصوصا شبا اگه کرم بزنم به پاهام وجوراب بپوشم بگیرم بخوابم نصف شب حتما از پام درش می ارم نمی تونم تحملشون کنم ولی خوب هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد اگه اینقدر که بچه ها تاکید می کنن مفیده چاره جز تحمل نداریم!!
1390/03/10
|
15:06
من اصلا نمی تونم وارد صفحه دو بشم مطمئنم نیستم این پستی که می ذارم ارسال بشه به خاطر همین ممکنه فعلا این اخرین پستم باشه تا برم و شب دوباره برگردم
1390/03/10
|
15:09
اینجا هم بیاین دوست جونا http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=94814&PageNumber=1
1390/03/10
|
15:25
من فوری رفتم و پاهامو گذاشتم توی اب سرد بعدم که خوب خشکشون کردم روغن بچه بهشون زدم و خوب ماساژشون دادم بعدم جوراب نخی پام کردم حالا هر روز سعی می کنم اقلا دو بار این کارو بکنم تا نتایجشو ببینم البته شب لاکاشم پاک می کنم و تقویت کننده ناخن هم می زنم و سوهان می کشم خدا کنه همینطور که شروع کردم بتونم ادامه بدم

بازم از همگی ممنوننن
1390/03/10
|
18:03
وای منمم همین مشکلو دارم مثل طاووس خودم خوشگل و پاهام زشت
خواهش میکنم این تاپیکو ادامه بدین
1390/03/10
|
23:04
نیلو طاووسو خوب اومدییییی واقعا

راستی من قبلا یه کرم پا خریده بودم به اسم دپی الان از اون زدم به پاهام

من فکر می کنم حتما باید جوراب پا کرد مخصوصا خونه ما که موکته خیلی پوست کف پا رو بد می کنهههه
1390/03/11
|
01:40
هشت قدم تا پاهایی باطراوت و زیبا

. با استفاده از لاک پاک کن، لاک های قدیمی ناخن های پای خود را پاک کنید.

2. پاهای خود را در تشتی از آب گرم فرو برید و ماساژ دهید تا استرس از آن ها دور شود.

3. ناخن های خود را کوتاه کنید.

4. ناخن های خود را با استفاده از یک سوهان ناخن با حرکات ملایم به یک سمت مدل دهید.

5. مقداری از کرم مولتی ویتامین ناخن و کوتیکول را روی کوتیکول های خود قرار دهید و بگذارید چند دقیقه بماند و سپس به ارامی کوتیکول ها را به عقب برانید.

6. برای جداکردن لایه مرده پوست از اسکراب لایه بردار پا و سپس از سوهان پا استفاده کنید و سپس پاهای خود را بشویید.

7. کرم نرم کننده پا را بر تمام قسمت های پا ماساژ دهید.

8. پاهای خود را خشک کنید و پودر ضد بوی پا را استفاده کنید.

اینم از پرشین وی پیدا کردم هر کی در مورد لایه بردار پا چیزی می دونه بگه لطفا یا سوهان پا رو از کجا می شه تهیه کرد؟؟
1390/03/11
|
01:53
مونی تو اینو میگی؟

من شبا اگه لحاف رو پام باشه خوابم نمیبره!!بس که حساسن!!

یعنی تو سرما و تو گرما پام باید بیرون از لحاف باشه!!

به من بگین با این پاهام چه کنم؟؟!!

1390/03/12
|
00:28
چاره ای نداری کرمو تو جات بزن و خوب ماساژ بده و بعد بدون جوراب بگیر بخواب من که دیشب تو خواب جورابامو دراورده بودم و صبح دیدم پام نیستن!!

ولی همون کرم زدن خیلی اثر داشته واسه من تو این مدت کم
1390/03/12
|
12:27
راستی بچه ها من چند سالی بود مشکل میخچه داشتم دارو ها و پمادای مختلف امتحان کرده بودم که هیچ کدوم یا اثر نداشتن یا انقدر دردناک می کردن میخچه هامو که چند روز می زدم و بعدش ول می کردم

تا اینکه یه دکتری واسم ورومال رو تجویز کرد یه اسید خارجیه و بدون درد و در مدت کم میخچه هامو خوب کرد
1390/03/12
|
13:05
مونی خواهر منم از این استفاده کرد و کلا میخچه هاش ریشه کن شد!

برای جوراب هم نتونستم انجام بدم چون همون قبل خواب درش آوردم!!

ولی یه راهی داره

یه بار کرم زدم و کلی نازش کردم بعد نایلون فریزر کردم تو پام!!

اینقدر خنده دار شده بود!!لیز میخوردم و بخاطر همین یه جا نشسته بودم مثل خنگا!!

خندم گرفت..
1390/03/12
|
13:11
عزیزم میتونی از پداگ هم واسه زبری کف پا استفاده کنی من واسه مادر شوشو خریدم خیلی راضیه....میگه همیشه دعات میکنم....کف پاش صاف و لطیف شده
1390/03/12
|
13:18

مرسی سها

با بی کلاسیم دیگه چه کنیم!!
1390/03/12
|
14:14
مامان خورشید من نایلون کردم پامم ولی اون بدتر از جورابه همش سرو صدا می کنه می خوای تکون بخوری بیدار میشی من که اونطوری می شم

سها جون پداگ! چی هست؟؟کرمه؟/وسیله است؟/
1390/03/12
|
15:12
این تاپیکو من بیشتر از یه سال پیش زده بودم

الان پاهام خیلی نرم و خوشگل شده

گلسیرین گلاب ابلیمو

سرکه روغن زیتون روغن دانه انگور و روغن بچه

این دو ترکیب رو درست کردم یه بار صبح و یه بار شب به پاهام میزنم و ماساژ می دم بعد جوراب می پوشم

ped egg رو خریدم که عالیهههههه و خیلی به نرم و زیبا شدن پا بخصوص پاشنه پا کمک می کنه
1391/09/16
|
00:56
ریما جان اسیده در واقع ...خیلی عالیه واسه من که خیلی موثر بود من دوبار میزدم صبح و شب

بله عزیزم بدون نسخه هم می تونی تهیه کنی
1391/09/28
|
22:56
مونی جان.. مرسی..منم خیلی پاهامو دوست دارم... گاهی که خشک میشه خیلی ناراحت میشم

این ترکیبارو که گفتی.. یکیشو صبح میزنی یکیشو شب... درسته؟
1391/09/28
|
23:12
بیا باهم رفت و آمد نکنیم، مثلا وقتی می آیی.. نرو.....💕
ارسال پاسخ و نظر شما