2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه گلم انشاالله به سلامتی بغلش کنی🙏😍🌹

تروخدا واسه من از ته دلت دعا کن زودتر نی نی دار بشم😭😭😭😭😭

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤
2728

الهی به حق فاطمه زهرا راحت راحت زایمان کنی ورد زبونت یا جواد الائمه ادرکنی باشه برای منم دعا کن مادر بشم حسرت به دلم ۴ساله 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......

😍😍😍انشاالله به خوبی پیش میره عزیز دل. شما باید دعا کنی مامان جوووون. انشاالله بی دردسر قشنگِ کوچیکتو بغل کنی

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2738

انشالله با سلامتی و راحتی نی نی جان رو دنیا میاری عزیز دلم

تا چند ساعت دیگه نی نی صحیح و سالم تو بغلته 😍😍

قدر این لحظات رو بدون تو خوشبخت ترین زن دنیایی 😍❤️

برای شما و خانوادتون سلامتی ، آرامش، خوشبختی رو آرزو میکنم گلم 

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹

مبارکه 

💕روزی تو خواهی آمد ازکوچه های باران         تاازدلم بشویی غم های روزگاران💖مهدی جان باورکنید بی شماهیچ چیز سرجای خودش نیست دیگرشادی ها شادمان نمیکند همه جاوهرلحظه انگار چیزی گم کرده ایم ....

میشه تو این حس و حالت یه دعا برا من بکنی سال دیکه همین موقع نینیم بغلم باشه😢

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2706