2733
2734
سلام دوستان من الان هفته ی ٢٤ هستم از هفته ی ١٠ دردای تیرکشنده ی شدیدی توی باسنم دارم هردوپام. و درد دنبالچه که دنبالچه ام با استراحت خوب شده و فقط گاهی برمیگرده دردش... الان نزدیک دوهفته ست که شبا توی خواب از باسنم و پاهام به شدت درد میگیرند طوری که انگار توی پاهام سیمان ریختن و دارم فلج میشم.درد هم مربوط به عضلاتمه هم استخونای لگنم! از شدت درد شب تا صبح سه تا چهاربار بیدار میشم و فقط در یک وضعیت دردم ساکت میشه. اونم به پشت بخوابم!!! درحالی که من چون قوس کمرم زیاده هیچوقت نتونستم به پشت بخوابم اما حالا باید تو این وضعیت قرار بگیرم تا درد تموم بشه والبته این وضعیت هم برای جنین خطرناکه
اگر برهنگی تمدن است،پس حیوانات از همه متمدن ترند! "شهیدمطهری"
انقدر درد باسنم زیاد شده که امروز دوبار تعادلمو از دست دادم و نزدیک بود زمین بخورم زیر شکمم درد میگیره به تازگی
گاهی توی رحمم منقبض میشه و قشنگ حس میکنم اما نمیدونم مربوط به تکون خوردن نی نی هست یا غیرطبیعیه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام دوست جونا دخترم افاق تو این مسابقه شرکت کرده لطفا بهش رای بدین علامت انگشت شست دست روش بزن http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=832796&postID=32789129 اینجا هم به دخترم رای بدید هم لایکش کنید ممنون از وقتی که میزارید http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014050620403429536
خدایا خودت مراقب هدیه ای که بهم دادی باش .

Pregnancy Ticker

ممنونم مامسی جون پس خیالم راحت باشه؟؟ اخه هیچ اطلاعات درستی در این زمینه ندارم دکترمم گفته برای طبیعی باید پیاده روی کنی ولی میترسم دردام بیشتر بشه
2740
پیاده روی خوبه نگران نباش شبا موقع خواب یه بالش کوچیک بین دوتا پات بذار و به پهلو بخواب پاهاتم مثه حالت جنینی جمع کن چرف شکمت البته نه اینکه منقبض کنی تو این وضعیت فشار روی مهره و اعصاب و عروق لگن کم میشه
اره دردش. دقیقا شبیه موقعیه که عضله دچارگرفتگی میشه ولی سریع تا به پشت میخوابم درد تموم میشه دکترم تهرانه خودم تا دوماه اینده مجبورم شهرستان بمونم ولی میتونم بهش زنگ بزنم
برای گرفتگی عضلات کلسیکر خوبه چون منیزیوم گرفتگی رو از بین مبیره ایزوپرین و بدون دستور دکترت نخور منم این دردا رو داشتم دردی که قطع و وصل بشه یعنی مثلا 5 دقیقه یکبار بگیره و ول کنه بده این دردای دیگه برای بزرگ شدن لگن و شکمه و طبیعیه
نمیدونم چنده سونو سه بعدی دادم توی ١٧ هفتگی ولی دکترم هنوز ندیده طول سرویکس توش مینویسن ؟؟؟؟
2706