2737
2739
عنوان

حرکات غیر عادی

1168 بازدید | 7 پست
سلام مامانی مهربون . یه سوال داشتم پسرم چند وقتی هست که روزانه30 الی 40 بار هر بار 3 ال 5 دقیقه بصورت خوابیده رو به زمین دوتا دستشو میزاره بالای سرش و صورتش را روی زمین قرار میده و شروع به مالش پیشانی روی قالی میکنه و شکمش م رو میگیره توی هوا و بعدش بلند میشه گریه میکنه . دیگه خسته ام کرده ترا خدا کسی تا حلا چنین چیزی از بچه ای دیده را درمانش چیه کمکم کنید مرسییییییییییییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم گفتار درمانی میبریش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟به نظر من حتما ببرش پیش یک مشاور خوب و در مورد این حرکتش هم بگو نمیخوام نگرانت کنم ولی تو علت این کارشو نمیدونی شاید یک عادت عادی باشه شاید مشکل حسی داشته باشه که حتما روانشناس تشخیص میده با شرایطی که میگی حرف نمیزنه حتما باید ببریش از نظر حسی تست بشه
از میان کسانی که برای دعا یه باران به تپه میروند تنها آنان که با خود چتر می آورند به کار خود ایمان دارند
ضمنا همین گریه بی دلیلش هم یکی از مسائلی هست که باید بررسی بشه میتونی از عادت های دیگه اش بگی شاید بتونم کمکت کنم چون من زیاد دخترمو پیش روانشناس میبرم تا حدودی میتونم بهت کمک کنم فقط بیشتر راجع به خواب و خوراک و عادتهاش و نحوه صحبت کردنش بگو
از میان کسانی که برای دعا یه باران به تپه میروند تنها آنان که با خود چتر می آورند به کار خود ایمان دارند
عزیزم یکی دیگه از عادتهاش اینه که بعد از گریه اش کمی با خودش کلماتی تکرار میکنه و یکی دیگه مرتب شیشه آب یا شربت یا چای میخوره حتی موقع خواب . هر کاریش میکنیم ترک نمیکنه . غذا هم که نگو خیلی خیلی کم میخوره اون هم با کلی دردسر و برنامه تلویزیون یا صحبت کردن براش یا ترانه گذاشتن تا شاید کمی بخوره . شیر و گوشت و ماهی و کلا پروتئین نمیتونه بخوره حساسه و آلزژی داره و خیلی کم حوصله است و بیرون هم که میبرمش کمی راه میره و میگه بغلم کن و زود خسته میشه و موردهای شبیه به اینها . حقیقتش خیلی خسته شدیم دیگه تحملمون داره تموم میشه نمی دونیم چکار کنیم ؟
2740