2752
2734
عنوان

گرفتن مهریه و جدایی

222 بازدید | 8 پست

سلام

من میخام از شوهرم جدا شم... پول و سرمایه زیادی هم ندارم... میخام مهریه مو کامل بگیرم.

اما شوهرم هیچی ب نام خودش نداره... ب نظر شما راهکاری هست برا گرفتن مهریه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ب اسم برادرشه... برادرش بیکاره... هر چی ما تو این ۸سال درآوردیم ب اسم برادرشه

😐 ینی عمدا به نام برادرش کرده ؟ تو چطور موافقت کردی ؟

عزیزم باید با وکیل مشورت کنی چون تا پوقتی به نام خودش نباشه ینی در واقع هیچی نداره 

زمان می بلعد و می بلعد و چیزی باقی نمی گذارد ......                                           
2731

آخه چرا طلاق عزیزم.پسرتون چی میشه.راهی نداره از مشاور کمک بگیری؟طلاق همیشه بهترین راه حل نیست عزیزم.واقعا تاپیکتو که دیدم خیلی ناراحت شدم.به خصوص برای بچتون.چون بچه هم پدر میخواد هم مادر.الهی بمیرم دل شکسته وگریه ی بچه رو روز جدایی هیچ پدر و مادری نبینم.  اصلا کاش نیاد اون روز

با افتخار ایرانی و مسلمانم.

سلام عزیزم م واقعا متاسفم همسرتون خیلی خیلی زرنگن

منم همچین روزای رو مثل شما داشتم ولی بالخره جدا شدم یک ماهی میشه

شماره وکیل تو امضام هست میتونی باهاش صحبت کنی تا راهنماییت کنه

ان شاالله موفق باشی

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم