2737
2734
عنوان

دارم به طلاق فک میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 79 پست
حالا  بخاطره    یه دعوا  و یه بار جدا خوابیدن   طلاق نگیر

فقط به خاطر این نیست خیلی وقته دارم شب و روز به طلاق فک میکنم

پسر که داشته باشی پشتت گرمه عاشقتم پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
باور کن منم مثل تو بودم ولی اینا درست بشو نیستن چند وقته ازدواج کردی ؟؟؟

۵ ساله یه روز خوش ندارم آرزو به دلم مونده یه بار دارم گریه میکنم بیاد بغلم کنه

پسر که داشته باشی پشتت گرمه عاشقتم پسرم

من چی بگم ک سالهاست ازهم جدا میخوابیم, زندگی ک همیشه آرزوشو داشتم تبدیل ب حسرت شد .

خدا ازاین مردای بی احساس و بی ذوق نگذره ک باتمام آرزوهای ی دختر بازی میکنن 

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
2738
۵ ساله یه روز خوش ندارم آرزو به دلم مونده یه بار دارم گریه میکنم بیاد بغلم کنه

عزیزم باور کن من بیشتر از همه درکت میکنم من دیشب از کلیه درد به مول مار به خودم میپیچیدم ولی این بی انصاف نگفت چته ولی وقتی اون مریض میشه من مثل پروانه دورش میچرخم دیشب یکی از بچه ها بهم گفت از هیچکس هیچ توقعی نداشته باش بذار راحت باشی دیدم واقعا راس میگه 

بچه ها من شوهرم اینستا داره ولی به من میگه ندارم حالا چجوری بفهمم آی دی داره یا نه؟ من از اینستا سر در نمیارم 

کم شنوا هستم و از سمعک استفاده می کنم .وقتی با کسی حرف میزنم طرف مقابل به جای اینکه به من نگاه کنه به گوشم نگاه میکنه و همین امر باعث شده دیگه نخوام با کسی ارتباط برقرار کنم.خواستم بگم لطفاً مراقب نگاه هایتان باشید.کم شنوایان و ناشنوایان خجالت میکشند.
بچه ۳ ساله هم دارم تصمیم گرفتم فردا برم خونه داداشم همه اخلاقای گندش رو بگم بهش 

ببین یه چیزو خواهرانه بهت میگم اگه واقعا واقعا قصد جدای داری برو ولی اگه میخوای بیاد نازتو بکشه نرو چون اینا ناز نمیکشن بخدا من خودم سرم اومده فقط سبک شدم تامام 

2706