2737
2739
فیشه مکه قابل انتقال است یا خیر؟جه جوری؟برا تعداد دفعات انتقالش محدودیت داره؟ مرسی
کوچه ها را بلد شدم.خیابان ها را .مغازه ها.رنگهای چراغ راهنمایی را.جدول ضرب را.و دیگر در راه هیچ مدرسه ای گم نمیشوم.اما هنوز گاهی میان آدم ها گم میشوم."آدم ها را بلد نیستم"
جان من جواب بدید.صواب داره بخدا
کوچه ها را بلد شدم.خیابان ها را .مغازه ها.رنگهای چراغ راهنمایی را.جدول ضرب را.و دیگر در راه هیچ مدرسه ای گم نمیشوم.اما هنوز گاهی میان آدم ها گم میشوم."آدم ها را بلد نیستم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جان من جواب بدید.صواب داره بخدا
2728
والا دیروز مسولش گفت فیش حج تمتع قابل انتقاله در صورتی که قبل از گرون شدنش غیرقابل انتقال بود از نظر قانونی و چون ده میلیون به بالا شده خیلی از مردم وسعشون نمی رسه دیگه و جای خالی زیاد شده حالا قابل انتقال شده
ولی عمره رو گفت غیر قابل انتقاله
مرسی دوستان.کسی دیکه اطلاعی نداره؟