2752
2734
عنوان

خانمایی ک سزارین شدن بیان لطفا

176 بازدید | 11 پست

میخوام بدونم چه مدت بعد عمل رابطه جنسی داشتین ؟ 

و اینکه از شکم بند طبی برای کوچیک شدن شکم استفاده کردین ؟ 

ممنون میشم راهنماییم کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شکم بند استفاده نکردم

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

من تا چن ماه رابطه نداشتم خونریزی داشتم تا ۵ ماه

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
منم لایک کنید راستی بخیه هاتون بعد چند روز افتاد اگه نکته ایی دارین راجبع بخیه بگین خواهشا

بعد ۹ روز ...هروز بخیه هاتو بشور و با سشوار خشک کن..😊