2733
2734
عنوان

دیابت بارداری

2874 بازدید | 7 پست
دوستان عزیز سلام
من هفته 28 هستم و تست گلوکز که انجام دادم یکی از چهار نتیجه ازمایش بالا بود و دکتر بهم رژیم غذایی داده حالا می خواستم منو راهنمایی کنین چون شکم من نسبت به سن جنین کوچکه و اگه قرار باشه رژیم بگیرم جنین اصلا رشدی نداره
سلام بهارک خانم
نگران نباش من هم رژیم داشتم رژیم بیشتر رو دوره شیر دهی تاثیر میزاره تا بارداری چون چربی ذخیره هات میسوزه و می دونی که چربی های ذخیره برای دوره شیر دهی لازمند که وقت شیر دهی هم دیگه نیاز به رژیم نداری و میتونی تغذیه خوبی داشته باشی و جبران کنی . بچه رشد می کنه اما خوب یک کمی لاغر میمونه چون کربو هیدرات کم می خوری. بیشتر به خودت فشار میاد تا به بچه اما خوب باید مراقب کاهش وزنت باشی که زیاد کم نکنی
ماه آخر زیاد پروتئین بخور که خیلی در رشد بچه تاثیر داره. پسرم هم 3 کیلو وزن داشت. خوب بود. فقط لاغر بود. ماه 9 هر روز صبح تخم مرغ می خوردم.
عزیزم از عوارض قند درشت شدن جنینه.البته در مواردی که قند بالا باشه و کنترل نشه محدودیت رشد داخل رحمی هم میده.
شما با این نتیجه تست دیابت نداری ولی در خطری.خیلی شیرینیجات و کربو هیدرات رو کم کن.همین رژیم باعث میشه زیادی وزن اضافه نکنی و بعد زایمان زود لاغر بشی.شیر مغزهای خام پروتئین حسابی بخور.هندونه خوشمزه این فصل خیلی قند رو بالا میبره
من دیابت بارداری داشتم و تحت رژیم بودم.کمی سخته ولی میگذره.نی نی من تپل شد 4200 وزنش بود.شیرم تا الان که 6 ماهه شده خیلی زیاد بوده شکر خدا
وزنم هم خیلی زود کم شد البته شکمم هنوز شله
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهارک جان میشه بگی دکترت چه رژیمی بهت داد از چهارتا تست من دوتاش بالا بود ولی دکترم گفت خوبه فقط رعایت کن شیرینی شکلات و بستنی نخور اما درباره میوه ها گفت اشکالی نداره
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731
messiجان وقتی 2 تاش بالا باشه دیابت محسوب میشه.اگه 2 هفته رژیم کنترلش کنه با رزیم باید پیش بری اگر نه انسولین میخواد.ببین تو اینترنت سرچ کن ببین چه خوراکیهایی برای دیابتیها خوب نیست رعایت کن.نمیخوام بترسونمت ولی خیلی جدی بگیر هر چند سخته تحمل کن.من با همه رعایتهام و روزی جند بار تست گرفتن و کنترل بودن قندم دخترم کمی مشکل پیدا کرد و موقع تولد قندش پایین بود(از عوارض دیابت).ایشالا برای شما خوب بگذره کمی رعایت میخواد که عادت میشه
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
وای مامان پریناز جون مرسی
حتما دو هفته دیگه بازم میرم آزمایش
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
messi جون سلام
دکتر بهم گفت هندوونه و خربزه روزی یک قطعه کوچک ،شیرینی و شکلات کم کن یا حذف کن روزی دوتا قشق عسل،سیب زیاد بخور اگه میخوای برنج بخوری با حبوبات مثلا لوبیا پلو،عدس پلو،... و سالاد حتما با غذات بخور وعده های غذاییتو زیاد کن مثلا 3ساعت یکبار بخور
سلام بهارک جان
من هفته 35 هستم و دیابت بارداری دارم. دکتر تغذیه هم رفتم خیلی مفید بود باید با صبر و حوصله و امید به خدا رعایت کنی مثلا وعده های غذایی را به تعداد زیاد و حجم کم مصرف کن آب زیاد بخور بعد از هر وعده غذا 10 دقیقه پیاده روی کن برنج شش قاشق سر خالی سبزیجات زیاد صبحها 2 کف دست نان با پنیر و گردو یا سفیده تخم مرغ فقط آب پز و ناهار آش و سبزیجات و سالاد خیلی مفیده فقط سعی کن نذاری قند خونت خیلی بیاد پایین که ضعف کنی
مواظب خودت باش زیاد ناراحت نباش زود میگذره
2738