2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام بچه ها یه سوال من ١٠شهریور پری شدم باید١٠مهر هم میشدم چون منظم میشم ولی یه هفته مونده به پری شک مردم تست بارداری دادم تقریبا مثبت بود چون یکی کمرنگ یکی پر رنگ بود دقیق روز ١٠مهر باز تست دادم هردو پرنگ بود و ازمایش خون همون موقع دادم مثبت بود فقط جالبه برام سنوگرافی رفتم گفت بچه ١٢شهریور شده چطور ممکنه اخه من ١٠پری بودم یعنی قبل پر من باردار شدم؟؟؟؟
2738

بچه ها لطفا جواب بدين اگه كسي اينجوري بوده يا اطلاعاتي داره لطف كنه بگه

كسايي كه هم باردار بودن وهم پريود شدن رنگ خون پري شون چه جوري بوده چندروز طول كشيده هفته چند بارداري بودن پري شدن؟؟؟؟

بچه ها لطفا جواب بدين اگه كسي اينجوري بوده يا اطلاعاتي داره لطف كنه بگه كسايي كه هم باردار بودن وهم ...

سلام عزيزم من اينجوري بودم تمام طول بارداريم سر موعد پري مثل پري خونريزي داشتم فقط با اين تفاوت كه ديگه حتي نقطه هاي سياه هم بين خون نبود كه البته دكتر ميگه پريودي به حساب نمياد 

واز نظر شرعي براي نماز و اينا از مرجعت بايد كسب تكليف كني چون بارداري و پريودي به حساب نيست امامن دقيقا همون پنج روز را خونريزي داشتم 

سلام عزيزم من اينجوري بودم تمام طول بارداريم سر موعد پري مثل پري خونريزي داشتم فقط با اين تفاوت كه د ...

عزيزم خيلي ممنون جواب دادي

ميشه ازت چندتا سوال ديگه بپرسم كمكم كنيد؟؟؟؟

2706