2733
2739
ممنونم که جواب میدین
در مورد خونه داری و وضعیت آشپزخونه و...
خرید و...قبل از تولد نینی چیکارا کنم
من خیلی تنهام و فقط مامانم رو دارم که اونم کلی بار مسئولیتش سنگینه تو خونه خودشون
خواهر ندارم و همسرم هم آدم دست و پا داری نیست که خیلی بتونه کمکم کنه
میخوام بدونم چه کارهایی از قبل باید انجام بدم که مشکل کمتری داشته باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
می گفتم تا 10روز کسی خونمون نیاد تا بتونم اسراحت کنم
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
من قبلا قورمه سبزی رو فیریز کردم تغییری نکرد قیمه هم همینطور
ولی مرغ مرغ طعمش فرق میکنه
سعی کن تو خونه زیاد ریخت و پاش نکنی هر چی برمیداری سریع بزا سرجاش یا ندار ظرفا جمع بشه ممکنه زایمان زودتر از موعد داشته باشی و نتونی تمیز کاری کنی
خدا تو دلم یه تربچه کوچولو کاشته
ممنونم
خودم میخوام خونه تکونی کنم اگه بشه کارگر بگیرم
گوشت پخته اماده تو یخچال داشته باشم
پیاز سرخ کنم
سبزی برای خورشت و کوکو فریز کنم
مایه کباب درست کنم تو کیسه فریزر بذارم تو یخچال
آب قلم هم درست کنم برای روزهای نقاهتم بریزم تو غذاهام
خونتو مرتب نگه دار.این غذا مذاهارم درست کن.حتما شوشوتو آماده کن برای اینکه روزای پررفت و آمدی خواهید داشت و باید کمکت کنه.هفته قبل از زایمان عدسو 4روز بخیسون ونصف روز بین دستمال نمدار بذار تا جوونه کوچولو بزنه و بعدش به اندازه هر وعده فریز کن.بعد از زایمان هرروز بپز بخور.ابنجوری در عرض ده دقیقه میپزه و سرشار از آهنه.
آنجا که نام مهدی نیست قرار نه فرار باید کرد
حتما همسرانتونو آماده کنید.
غرنزنید.اما گاهی یادآوری کنید که شماها بعد زایمان نیاز به رسیدگی دارید و مهمونا نیاز به پذیرایی و توقعاتشون باید برای 40 روز کم کنن.
آنجا که نام مهدی نیست قرار نه فرار باید کرد
2706