2733
2734

میخوام بدونم چجور دکتریه؟
ازش راضی هستید یا نه؟
لطفا اگه بیمارش هستید یا بودید برام توضیح بدید چجورریه؟
دکتر خوبی هست آیا؟
خدایا شکرت...ممنون که معجزه ت رو نشونم دادی ...پسرم رو به تو میسپارم؛ نگهدارش باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ازش راضیم. نباید بهش شک کنی. هر چی میگه همه رو انجام بده.برا ناباروری که عالیه.... من مریضش بودم قبل بارداری. الان هم دوران بارداری پیشش میرم. بری مطبش میبینی مریضاش همه از دذکترای دیگه جواب نگرفتن میان پیش این. تو رویان هم کار میکنه. تا جایی که بتونه خودش انجام میده. لازم باشه رویان هم معرفی میکنه.
منو بدون عکس رنگی از روی معاینه شکم گفت چسبندگیداری. رفتم دکتر دیگه خندید که از خودش گفته. عکس انداختم درست گفته بود. برا ناباروری عالیه. حتما برو پیشش و هر چی گفت همه رو انجام بده مو به مو. حتی پنی سیلین زیاد میده. همه رو بزن. نگو به چه درد میخوره
2738
طبیعی باردار شدم. هر دفعه میگفتم بزار ای یو ای کنم یا یه کار دیگه. میگفت فقط صبر کن. میشه. بالاخره شد دیگه!! تو هم طبیعی میشی انشا... . تا جایی که بتونه اصرار به طبیعی داره. حتی زایمان هم میگه اگه میتونید طبیعی بیارید . اصرار به سزارین ندارم
ممنونم ازتون

چند وقت طول کشید تا باردار شدی

من عکس رنگی تو مرکز صارم انداختم مشکلی نداشتم خداروشکر
خدایا شکرت...ممنون که معجزه ت رو نشونم دادی ...پسرم رو به تو میسپارم؛ نگهدارش باش
مادر بزرگ من 2 هفته پیش رفت پیشش برا رحمش. همه جا گفتن نیخواددربیاری. این همون اولین ویزیت گفت باید دربیاری. درنیاورد. کورتاژ تشخیصی کرد به این نتیجه رسید که باید دربیاره. الان پشیمون شده که چرا از اول گوش نکرد. تشخیصاش عالیه
2706