2737
2734

سلام اگر بچه هاتون رو این مهد گذاشتید لطفا از تجربیاتتون بهم بگید ممنون

من دخترم رو میخوام شعبه ستارخان ثبت نام کنم ولی واقعا نمی دونم کیفیت مهد و آموزش و تمیزی و مربی هاش چطوره

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

اهااان اونايي كه هي از اسم كاربري و علامت رنگين كمون من ايراد ميگيرين

لابد مديريت اين مهدم مورد داشته كه اسمشو گذاشته رنگين كمان🌈🌈🌈😂😂😂

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر گلت چند وقتشه 

4سالشه عزیزم

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
2731

کسی‌چیزینمیدونه؟

قیمت مهد چنده 

۸۳۰ت

این روش ناباروی چیه میشه راهنمای ام کنی

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
2738
این روش ناباروی چیه میشه راهنمای ام کنی

عزیزم با این شماره تماس بگیرید و مشاوره بگیرید

۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵

4سالشه عزیزم

رها جان سلام.من تنبلی تخمدان شدید دارم.از مدلی که خونریزیم بند نمیومد.مثلا پریود میشدم چندددد ماه پشت هم خونریزی داشتم.ال دی مصرف کردم .بعد از ماه پیش ال دی مو قطع کردم و پیاز درمانی انجام دادم.ولی نمیدونستم حین مصرف باید اقدام هم داشته باشم.شیش روز بعدش اقدام کردم.کلیییییییی هم علائم داشتم.هنوزم پریود نشدم سه روز از موعدم گذشته.ولی ازمایش خون گفته منفیه.حالا من نمیدونم اب پیاز بخورم؟اگه باردار باشم چی؟به جنین اسیب میرسه؟

پریود م نشدم.تا حالا سابقه نداشته تاخیر داشته باشه.

بعد همسرم ازمایش نداده.برای محکم کاری خرنوب بدم بخوره؟نمیدونم مشکل داره یا نه.اگه بدم ضرر داره؟

خدا خیرت بده جوابمو بدی.ممنونم.خیلی شد ببخشی

لایک نکنید خیلی ممنونم