2733
2734
عنوان

ژیم لاغری 20 روزه و 12 تا 15 کیلو کاهش

242666 بازدید | 329 پست
سلام دوستان جدیدا تو یه سایت عضو شدم که یه رژیم باحال یافتم درش من از امروز شروع کردم.
اگه کسی پایه هست بیاد با هم اینجا باشیم و گزارشات بدیم و صد البته انرژی!
بچه ها لطفا اگه خواستین تو سایت http://www.zibatan.ir عضو بشین تو قسمت معرف اسم کاربری من رو بنویسید ( عاطفه 1986 )
همه هست و نیست و امید زندگی ام همسرم(عشقم) دخترم(زندگی ام). خدایا شکرت
رژیم لاغری 20 روزه و 12 تا 15 کیلو کاهش

رژیم لاغری سریع همراه با پاک سازی در 20 روز
این رژیم داغه داغه و تازه از تنور بیرون اومده
0 اختصاصی زیباتنه و استفاده از اون بدون ذکر منبع زیباتن ممنوعه

در این رژیم خوردن نوشابه های گازدار، قند و شکر، شیرینی و شکلات و کلوچه،نوشابه های الکلی و لیموناد، نان سفید و پاستا و سیب زمینی و ماکارونی جدا ممنوع هست و باید از مصرفشون خودداری کنید
0
روز 1-2 روز های گرسنگی

برای تمام روز 1 تا 2 لیتر شیر ، 1ل اب گوجه فرنگی ، 2 واحد نان گندم سبوس دار

روز 3-4 روز پروتئین

8-9 صبح: 1 فنجون فهوه با شیر ،1/2 ق چ کره ،1/2 ق چ عسل،یک تکه نان سبوس دار
1-2 بعد از ظهر: 1ل اب گوشت ، 100 گرم گوشت قرمز یا ماهی ، 1 واحد نان سبوس دار
4-5 عصر 1ل شیر یا چای ،1/2 ق چ عسل
7 عصر: 100 گرم گوشت پخته یا 2 عدد تخم مرغ ابپز ،50 گرم پنیر ،1ل شیر
اختصاصی زیباتن

روز 5-6 روز سبزیجات

8 صبح: 2عدد سیب یا 2 عدد پرتقال
12 ظهر: سوپ سبزیجات و سالاد سبزیجات بدون سیب زمینی
4-5 عصر: 2 عدد سیب یا 2 عدد پرتقال
7 عصر :سالاد سبزیجات شامل کلم برگ،چغندر و هویج ، 1واحد نان سبوس دار 1ل چای ،1/2 ق چ عسل

* روزی 1 عدد مولتی ویتامین ( قرص جوشان ) مصرف شود
* از پنیر محلی کم نمک استفاده شود
* این رژیم غذایی رو تا 20 روز ادامه دهید
* در 2 روز اول می تونین تا 3 تا خرما هم مصرف کنید!
* مصرف روزانه 8 لیوان آب فراموش نشه !
* خوردن چای بدون شیرینی جات بلامانع هست!
* حتما آب گوجه فرنگی! نه گوجه درسته نه میکس آب گوجه با آب رو مرکبات گیری میشه گرفت
* هر واحد نون 30 گرم نان یا یه کف دست یا یک و نیم برش نون تستی که از بیرون میگیریم
کاهش وزن بعد از اتمام رژیم 12 تا 15 کیلو هست
بعد از اتمام رژیم میتونید با رعایت اعتدال از همه گروههای غذایی استفاده کنید و بعد از 1 ماه دوباره این رژیمو بگیرید.
اختصاصی زیباتن

سایتی که توش عضو شدم زیبا تن هست
خیلی سایت خوبی هست منم اونجا عضو شدم
اسامی بچه هایی که میخوان با هم تا آخرش باشیم
اسامی بچه هایی که میخوان با هم تا آخرش باشیم
دوستان لطفا وزناتون رو رویایی و ایده آل نگین خودتون رو بسنجین و بنویسن و با توجه به اینکه 4 تا 6 کیلو در هفته کم می کنم.
نام......................... تاریخ شروع........... قد......... وزن فعلی .....وزن 6 روز اول .....وزن 6 روز دوم..... وزن نهایی
1 مامان عاطی.............. 14/2/92........... 168 .............89 .............85 ...................81 ..............77
2 مریم ...................... 15/2/92...........159 .............63.................؟؟.................؟ ؟.............. 50
3 مامی 88.................. 15/2/92.......... 170 .............76.................؟؟..................؟؟.............. 68
4 سما....................... 15/2/92.......... 160 .............54 ................50 ..................................50
5الی ........................ 15/2/92.......... 170 .............68 ................؟؟ ..................؟؟..............61
6سونیتا ..................... 15/2/92.......... 160 .............80 ................؟؟...................؟؟..............64
7هستی ................... 15/2/92.......... 164 .............62 ................؟؟...................؟؟..............58
8تارا ......................... 15/2/92.......... 160 .............75 ................؟؟...................؟؟...............؟؟
9مامان ماهک ............. 15/2/92.......... 170 .............70 ................؟؟...................؟؟...............58

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
مامان عاطی جان الان که دارم تایپ میکنم از گرسنگی و بی حالی دارم میمیرم متاسفانه وزنم رفته بالا و رژیم خودسرانه و خودکشی وار گرفتم
این رژیمت رو بذار ببینم چجوریه
البته اگه باید مدارم یه ترازو بگیرم دستم صد گرم نون بیست گرم پنیر پنجاه گرم مرغ داره نمیتونم بگیرم حوصله ی کالری شمردن هم ندارم
من امروز روز اولم بود زیاد سخت نبود یه جورایی مثل ساعت های آخر روزه گرفتن هست
بدبختی من به شیر حساسیت دارم ولی خودمو مجاب کردم که انجام بدم و وزنم رو کم کنم.
2738
نفس به خدا دارم دق میکنم امروز پسرم رو بردم کلاس مادر یکی از همکلاسی هاش اومد سر صحبت باز شد گفت نود کیلو بودم رفتم دکتر سی و پنج کیلو کم کردم الان هم یه ساله توی همین وزن موندم انقدر خوش هیکل بود
گفتم رمز موفقیتت چی بود گفت آدامس
میگفت وقتی آأامس میجویدم دیگه سراغ یخچال نمیرفتم و سر سفره غذا هم زیاد نمیشستم
2706