2733
2734
عنوان

کسی در مورد چله افتادن و چله بری اطلاعی داره ؟؟؟؟؟ ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 169343 بازدید | 110 پست
واقعا آدم میمونه تو این زمونه کسایی این اعتقادارو دارن. البته همیشه میگن آدم به هرچی اعتقادداشته باشه سرش میاد. ولی به نظر من که تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیفته.
من خودم هشت سال دوا و درمون کردم . دو بار آی وی اف ولی هیچ نتیجه ای نداشت . البته هیچ کس هم این حرفارو بهم نزد که چله و این چیزا چون اصلا هیچ کدوم از فامیلا به این چیزا اعتقاد ندارن.
اما بعد از یکسال که دوادرمونو گذاشتیم کنار خدا خودش بهمون بچه داد. من فکرمیکنم بیشتر این کسایی هم که میگن بعداز چله بری خوب شدن چون یه جورایی خیال خودشونو راحت کردن که چیزی وجود نداره دیگه باردار میشن و ربطی به چله واین چیزا نداره واقعا. فقط فقط توکلتون به خدا باشه دوستای گلم و پولتون هم بابت این فالگیر و رمالا ندین توروخدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه ی اینا بر میگرده به مسائل انرژی و ماورایی که ازشون بی خبریم....

خیلی از حرفا سینه به سینه به ما رسیده و ما دلیلش رو نمی دونیم حتی شاید مادربزرگ هامون هم ندونن
ولی خیلی چیزا هست که ظاهر خرافات داره ولی واقعیته....

همی قدیمی ها روی آینه یه پارچه می نداختن حتما دیدید؟ حتی خودشون هم نمی دونستن چرا ما هم فکر میکردیم
واسته تزئین یا خاک این کارو میکنن اما امروز میبینم که در فنگ شویی این قضیه هست ...
سلام ممنون از نظراتتون ......میشه لطف کنید روشهای چله بری رو هم بگین ......

من و شوشو دیروز رفتیم سرمزار مادرش بهش گفتم بگرد یه قبر پیدا کن که تازه باشه من از روش بپرم ولی شوشو نذاشت گفت اول مطمئن شو با این کار چله بری میشه بعد انجام بده ..................
2731
سلام امیدوارم که مشکلت حل بشه من یکی از دوستانم چله بری رفت و
من مراسم چله بری را دیدم
باید بری پیش کسی که چله بری انجام میده
اول باید از خاک مسجد محله تون به اندازه کف دستجمع کنی بعد اون را الک کنی
بعدش زعفران هم باید ببری
روز چله بری باید چهارشنبه باشهو پاک باشی
قبلاز اذان ظهر باید چله بری تمام بشه
میری پات راروی اون خاک میذاره بعدش شروع میکنه با کلی خودکار دور پاترا خط میندازه بعدش همکلی دعا میخونه
بعدش هفت رنگ نخ که ابریشم هست را بهت میده میگه اولین جمعه به بازوی راستت ببند و تا چهل روز بازش نکن بعدش هم اون خاک را که زیر پات گذاشته رامیگه سه تا جمعه الک کن و تمیزش کن و هرجمعه بعد از حمام به سرت بریز تاتمام بشه میتونی بعدش هم دوباره سرت را بشوری با اون زعفران هم برات دعا مینویسه بهت میده که این چهل روز بندازی گردنت بعدش کهچهل روز تمام شد اون نخ ها را باز میکنی و میسوزنی و یک مقدار خودت و یک مقدار شوهرت میخوره

سلام عزیزم منم اصلا خرافاتی نیستم ولی مامانم میگه راسته.خواهر خودم تا سن 4 سالگی راه نمی رفت دکترم میگفت کاملا سالمه فقط رو زمین می نشست و خودشا می کشید تا اینکه مامانم دوباره باردار شد و توی 6 ماهگی بچش افتاد اصلا به بیمارستان نرسید مرده بود خودش اومد بیرون. مامانم میگفت به خواهرم چله افتاده 3 بار از روی مرده ردش کردن مامانم کیگفت اینطوری چلش درمیاد.
خدایی به یک هفته نرسید خواهرم بلند شد راه افتاد(این جریان برا 17سال پیش بود).شما هم باید برید جایی که کسی چله داره نیازی هم نیست ازش بپری.
ولی نمیدونم چقدر واقعیت و چقدرش تلقین.
ان شاءالله خدا زودزود بهت نینی بده.
2738
2706