سلام دوستان
من یکساله منتظر نی نی هستم .مشکلی هم نداریم یکی از دوستام گفت بهت چله افتاده ،از مامانم پرسیدم گفت آره ما هم قبول داریم حالا نمیدونم چطوری باید چله بری کرد البته اینو بگم ما اصلا خرافاتی نیستیم ولی مامانم میگه این یه مورد رو قبول دارم ........
روز عقد من خانمی بود تو مجلس که هنوز 40 روز از عقدش نگذشته بود و همچنین فردا صبح عروسیم شوشو منو تنها گذاشت دوستم میگه به خاطر همین چله افتاده ..........نظر بدین .....از مادربزرگ هاتون کمک بگیرین ......ممنون والتماس دعااااااااااااااااااااا
1395/08/21
|
21:59
من خودم خیلی به این حرفا معتقد نیستم ولی دختر دائی من 4 سال بچه دار نمیشد هرچی دکتر میرفت میگفتند مشکلی نداری رفت پیش یه آقائی که سرکتاب باز میکنه بهش گفته بود چله عروس بهت افتاده ....اولا که توکل کن به خدا بعد هم اگه اعتقاد داری دو تا چله هست یکی چله عروس یکی هم چله زائو ...کسی که زایمان میکنه میگن باید بری تو رختخوابش بشینی تا چله برطرف بشه یا چله عروس هم باید شب عروسی بری تو تختشون دراز بکشی...ولی بازم میگم توکل کن به خدا شاید یه صلاحی هست که تا حالا نشده مطمئن باش هر وقت صلاح بدونه یه نی نی ناز میزاره تو بغلت ...همین دختر دائی من الا که الحمد الله دو تا بچه داره میگه من اگه همون اول بچه دار میشدن قدرشون نمیدونستم چون خیلی کم حوصله هست و دختراشم ماشاالله شیطون
ممنون دوستای گلم که راهنمائی کردید ............ دو روزه فکرم خیلی مشغوله وانجام دادنش که ضرر نداره میخوام انجام بدم ........راستی میشه به شوهرم هم چله افتاده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دوستون دارم و التماس دعاااااااا
فکر نکنم درست باشه.چون تو عقد خیلیا پیش میاد که خانومایی باشن که 40 روز از عقدش بیشتر نگذشته.این حرفا رو بریز دور و توکلت فقط به خدا باشه.اینایی فکراییه که شیطون تو ذهنت می ندازه که ناامیدت کنه.

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Lilypie Pregnancy tickers
واقعا آدم میمونه تو این زمونه کسایی این اعتقادارو دارن. البته همیشه میگن آدم به هرچی اعتقادداشته باشه سرش میاد. ولی به نظر من که تا خدا نخواد هیچ اتفاقی نمیفته.
من خودم هشت سال دوا و درمون کردم . دو بار آی وی اف ولی هیچ نتیجه ای نداشت . البته هیچ کس هم این حرفارو بهم نزد که چله و این چیزا چون اصلا هیچ کدوم از فامیلا به این چیزا اعتقاد ندارن.
اما بعد از یکسال که دوادرمونو گذاشتیم کنار خدا خودش بهمون بچه داد. من فکرمیکنم بیشتر این کسایی هم که میگن بعداز چله بری خوب شدن چون یه جورایی خیال خودشونو راحت کردن که چیزی وجود نداره دیگه باردار میشن و ربطی به چله واین چیزا نداره واقعا. فقط فقط توکلتون به خدا باشه دوستای گلم و پولتون هم بابت این فالگیر و رمالا ندین توروخدا
همه ی اینا بر میگرده به مسائل انرژی و ماورایی که ازشون بی خبریم....

خیلی از حرفا سینه به سینه به ما رسیده و ما دلیلش رو نمی دونیم حتی شاید مادربزرگ هامون هم ندونن
ولی خیلی چیزا هست که ظاهر خرافات داره ولی واقعیته....

همی قدیمی ها روی آینه یه پارچه می نداختن حتما دیدید؟ حتی خودشون هم نمی دونستن چرا ما هم فکر میکردیم
واسته تزئین یا خاک این کارو میکنن اما امروز میبینم که در فنگ شویی این قضیه هست ...
سلام ممنون از نظراتتون ......میشه لطف کنید روشهای چله بری رو هم بگین ......

من و شوشو دیروز رفتیم سرمزار مادرش بهش گفتم بگرد یه قبر پیدا کن که تازه باشه من از روش بپرم ولی شوشو نذاشت گفت اول مطمئن شو با این کار چله بری میشه بعد انجام بده ..................
سلام امیدوارم که مشکلت حل بشه من یکی از دوستانم چله بری رفت و
من مراسم چله بری را دیدم
باید بری پیش کسی که چله بری انجام میده
اول باید از خاک مسجد محله تون به اندازه کف دستجمع کنی بعد اون را الک کنی
بعدش زعفران هم باید ببری
روز چله بری باید چهارشنبه باشهو پاک باشی
قبلاز اذان ظهر باید چله بری تمام بشه
میری پات راروی اون خاک میذاره بعدش شروع میکنه با کلی خودکار دور پاترا خط میندازه بعدش همکلی دعا میخونه
بعدش هفت رنگ نخ که ابریشم هست را بهت میده میگه اولین جمعه به بازوی راستت ببند و تا چهل روز بازش نکن بعدش هم اون خاک را که زیر پات گذاشته رامیگه سه تا جمعه الک کن و تمیزش کن و هرجمعه بعد از حمام به سرت بریز تاتمام بشه میتونی بعدش هم دوباره سرت را بشوری با اون زعفران هم برات دعا مینویسه بهت میده که این چهل روز بندازی گردنت بعدش کهچهل روز تمام شد اون نخ ها را باز میکنی و میسوزنی و یک مقدار خودت و یک مقدار شوهرت میخوره