2733
2734
عنوان

دیشب خیلی ترسیدیم...

790 بازدید | 17 پست
سلام دیشب یه اتفاق ترسناک افتاد ساعت 4.5 شب شوهرم از خواب بیدار شد دید در اپارتمان بازه منو صدام کرد از ترس مردیم سریع رفتم اتاق پسرم دیدم خوابه حالش خوبه همه خونه رو گشتیم چیزی نبود همه چی سر جاش بود ولی دارم تعجب میکنم چطوری در باز شده در ضمن خواب من خیلی سبکه شبها هم دو بار پسرم رو میبرم دستشویی چطور متوجه نشدم اخههههههههههه
اکثرا هم شبها در رو از داخل قفل میکنم دیشب یادم رفت هی فکرم مشغوله چطور باز شده کلی دیشب ایت الکرسی خوندم از ترس خوابم نمیبرد
آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد ، آزادی ماه است که او را پایبند می کند.
رابیندرانات تاگور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممکنه قفل و یراق در خونتون محکم نبوده باشه و باد شدید اومده و در رو باز کرده باشه. نترس این اتفاق برای ما روز افتاده ولی شب کمی خوفناک میشه
من ندانستم که عشق این رنگ داشت *** وز جهان با جان من آهنگ داشت*** دستهٔ گل بود کـــــــز دورم نمود*** چون بدیدم آتش اندر چنگ داشت*** "خاقانی"
2731
عزیزم چیزی نیست در آپارتمان ماهم اگر سفت نبندیم بازمیشه منم اولین بار ترسیدم تنها بودم دیدم چه بادی میاد نگاه کردم دیدم در بازه وازراه پله باد میاد.همیشه قفل کن دررو.
انصاف نیست …

دنیا آنقدر کوچک باشد که آدم های تکراری را روزی هزار بار ببینی …

و آنقدر بزرگ باشد …

که نتوانی آن کس را که دلت میخواهد حتی یک بار ببینی …

شوهرم هم همینو میگه از شانس بد من هم اونشب تا دیر وقت داشتم تاپیک فالگیری و جن و این چیزارو میخوندم از ترس مردم تو دلم هم هی مسخره میکردم که این چیزازا دروغه
بعد که این اتفاق افتاد شک کردم گفتم نکنه جنا خواستن اعلام وجود کنند
وایییییییییییی
رابیندرانات تاگور
2740
شوهرم میگه من صدای باز شدن در رو شنیدم رفتم دیدم در بازه چون راهرو همیشه روشنه زود دیده میشه
رابیندرانات تاگور
خدا کنه خود به خود باشه
این دیگه تجربه شد برای من شما هم حتما حتما درتون رو قفل کنید قبل خواب
رابیندرانات تاگور
2706