2733
2739
عنوان

راهنمایی پرستار نوزاد و مهد در اصفهان(نگهداری از نوزاد و کودک )

| مشاهده متن کامل بحث + 35015 بازدید | 513 پست
فرزندان ما باید از کودکی خود لذت ببرند کارگاه های آموزشی تفریحی هفته اول کارگاه چاپ دستی (چاپ با سیفی جات) کارگاه آشپز کوچولو (پخت سالاد الویه) کارگاه هنرهای کاغذی(کاردستی با کاغذ جگوارتا) کارگاه حجم سازی (کار با گچ) کارگاه نقاشی خلاق (نقاشی با اثر انگشت) کارگاه دست ساز های خلاق (کاردستی با چوب بستنی) کارگاه بازیگر کوچولو کارگاه خواننده کوچولو کارگاه بازی بازی آب بازی کارگاه استاد کوچولو (نجاری) کارگاه نقاش کوچولو کارگاه بازی های دوست داشتنی (لی لی) کارگاه خود یاری (شستشوی جوراب) کارگاه بازی های فکری (ابر پازل) کارگاه کتابخوان کوچولو (آینده از آن کتابخوانهاست) ظرفیت محدود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مهد گلدونه فقط بچه های اروم را انتخاب میکنه تستی که از بچه من گرفت خیلی سخت بود وبه نظرم برا بچه 4ساله زیاد بود خانمه که تست میگرفت اصن اعصاب سروکله زدن با بچه نداشت دلش میخاست بچه صاف بشینه رو صندلی پسر من که تا حالا مهد نرفته ویکجا نشستن را بلد نیست خوب بالاخره باید از یه جایی شروع کنه دیگه تازه پسر من نسبت به پسر بچه ها ارومه فقط اکتیوه وفوق العاده باهوش ولی اونروز از بس خانمه بهش گفت صاف بشین این کارو بکن اون کارو نکن بچه را عصبی کرد من اصن از نحوه برخوردشون خوشم نیومد مدیرش که اصن محل نمیداد هر سوالی داشتی معاون با زور جواب میداد انگار نه انگار که وظیفشونه جواب ارباب رجوع را بدند بعدم برا تستش پول گرفت فقط فضاش تمیز وقشنگ بود
اما من امروز رفتم مهدشهرزاد نوین تو نظر فضاش خیلی تمیزبود حتی بهتر از گلدونه وکلاساش فوق العاده روشن وپرنور نحوه برخوردشون خیلی خوب بود وقشنگ همه چیز را توضیح میداد از اون تستای مسخره هم نمیگرفت ولی تست روانشناسی که شخصیت بچه را بشناسند وببینند چجوری باهاش برخورد داشته باشند میگیرندهزینش هم دونیم میلیون میشه
بعدم رفتم مهد ملیکا تو نظر خ خورشید فضاش نسبتا قدیمی 17سال سابقه دارندخانمی که اونجا بود خیلی جدی برخورد میکرد حتی با بچه پسر من خیلی وابسته است گفت چند روز که گریه کنه خوب میشه ولی گفت دکتر عابدی روانشناسشونه وطراح سوالهای مدارس امام باقر وامام صادقه وگفت اونقدر با بچه ها کار میکنیم که حتما قبول میشند در ضمن شهرزاد هم همینو گفت که زیاد باهاشون کار میکنیم که راحت قبول بشند واما حالا نمیدونم کدوم بزارمش البته هفته دیگه چند جا دیگه سر میزنم ترو خدا شماهام بیایید از تجربیاتتون بگیدشهریه ملیکا یک وخورده ای میشه
2738
دوستان سلام غزاله خانم به این سایت سر بزن http://www.emahd.ir/isf/padideyeshahr مهد کودک پدیده شهر آپادانا دوم تو پست دوم صفحه اول همین تایپیک paradise در موردش حرف زد البته درمقایسه بابقیه صفحات این تایپیک که اصلا اجازه ورود به ساختمان نمیدهند تا نقاط ضعف و قوت اون مکان دیده بشه وجسارت مدیره که تمام نقاط را اجازه بازدید میده در ضمن من از پرسنل مهد کودک هستم
سلام
چون از این تاپیک استفاده کردم وظیفه خودم دیدم چیزی رو که می دونم بگم
برای کسانی که شاغل نباشن و محدودیت ساعت کاری و پنجشنبه ها رو نداشته باشن انتخابها بیشتره مثلا همین شهرزادنوین هرچند که از یه چیزش خوشم نیومد اونم اینکه من دویار به این مهد سرزدم وهر دوبار با کفش وارد شدیم وتوی کلاسا هم رفتیم
2706