2752
2734
عنوان

زایمان جنین عرضی

| مشاهده متن کامل بحث + 13323 بازدید | 56 پست
منظورت سفالیکه؟ اره سفالیک طبیعی میشه کلا جنین تو بهترین حالت عرضیه یا سفالیک و یا طولی که میگن ب ...

نخیر سفالیک یا بریج ربطی ب طول وعرضی نداره.

سفالیک یعنی سرش پایینه ک طبیعی میشه

بریج یعنی سرش بالا وحالت نشسته سزارین 

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
دکترم گفته میچرخه....ولی سوالم اینه که اگه نچرخید و سرش همچنان تو پهلوم بود زایمانم چی میشه....آخه ه ...

خب با ابن تفاسیر نچرخه سزارین هستی

ولی تا هفته ۳۵ احتمال چرخش هست

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نخیر سفالیک یا بریج ربطی ب طول وعرضی نداره. سفالیک یعنی سرش پایینه ک طبیعی میشه بریج یعنی سرش بالا ...

باشه عزیزم متوجه شدم به خدا🤐

2731
باشه عزیزم متوجه شدم به خدا🤐

منم توضیح بدم براتون؟؟ 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
😅😅😅😅

باور کن برم کامنتمو پاک کنم تا شب ریپلای میشم😩

اها خوبه پس.😉😆

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
    منم توضیح بدم براتون؟؟

نه میخوای خودم صدبار بنویسم باورتون شه 😂

برای من نچرخیده

خوش بحالتون....امیدورام دخمل منم ساکت بشینه سرجاش و سر به راه نشه😄😄😄تا مامانش سز شه

در دوره ای که ازآن اوباش است؛بهتر است اعتماد و اندیشه تان را پنهان کنید.
نه میخوای خودم صدبار بنویسم باورتون شه 😂

😂😂

اخه پست اولم هست😂

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
کاش نچرخه....از طبیعی متنفرم....چیکار کنم که نچرخه ؟؟😂😂😂

منم امید دارم تا ۳۵ بچرخه  بریچ بشه سزارین شم😂

امید الکی😆

خوش بحالتون....امیدورام دخمل منم ساکت بشینه سرجاش و سر به راه نشه😄😄😄تا مامانش سز شه

اره هرشب بهش بگو برات همه چی میخرم فقط تکون نخور پاشو بگیر نزار تکون شه  

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2706