2737
2734
عنوان

ماماناي خرداد ٩٨

219 بازدید | 8 پست

سلام ماماناي گل

من مامان لنا خانوم متولد ٢ خرداد ٩٨ هستم

اميدوارم ماماناي گل خردادي همكاري كنن و بيان اينجا تا تجربه هامون و درددلهامون رو با هم در ميون بذاريم

منتظرتونم

اي خداااااا پس چرا بعد از دو روز هيشكي نيومد به اين تاپيك سر بزنه

يادمه ده دوازده سال پيش زماني كه پسرخواهرم تازه به دنيا اومده بود چقد اين نوع تاپيكها پربار بود اما الان 😔

هر كسي نوزاد متولد ٩٨ داره بياد اينجا از فروردين تا مرداد شايد بتونيم كمي با هم صحبتهاي مشترك داشته باشيم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دختر منم 19 خرداد به دنیا امد

سلام ١٣٦٨ عزيز

چه خوب شد كه اومدي

ببخشيد من ديگه نااميد شده بودم از اينجا ديگه سرنزدم

از خودت و دخترت بگو

از احوالاتش پيشرفتهاش مشكلات احتمالي

خيلي خوبه اگه باز بيايي و بت هم تحربياتمون رو به اشتراك بذاريم

لنا خانوم من هفته ديگه چهار ماهش تموم ميشه و بايد واكسن چهار ماهگبش رو بزنيم

تو طول روز كلي برامون حرف ميزنه و يه چند هفته اي هم هست كه خنده هاش به قهقهه تبديل شده

اما خب جداي همه دلبريهاش مشكلات هم كم نداريم

يكي اينكه خوب وزن نگرفته و الان شايد به زور وزنش ٥ كيلو و دويست باشه با اينكه تولدش ٣٧٠٠ بود و كم وزن نبود اونموقع بچه ام. از شير خودم ميخوره و براي وزن گرفتنش ش دكتر گفته شيرخشك بهش بدم ولي اصلا ميونه خوبي باهاش نداره

مشكل بعدي و هميشگيم خوابش هست كه سر فرصت برات تعريف ميكنم

اميدوارم پستم رو بخوني و از خودت و نينيت برام تعريف كني

2731
سلام ١٣٦٨ عزيز چه خوب شد كه اومدي ببخشيد من ديگه نااميد شده بودم از اينجا ديگه سرنزدم از خودت و د ...

سلام اول از همه بگم ما ی کاتل تلگ رام زده اونجا باهمیم تقریبا بچه ها همسن هستن خرداد یا تیری هستن خواستی از مدیرش بپرسم شماروعضو کنم

فاطمه جان عاشورا سه ماهش تموم شد خداروشکر خوبه تنها مشکل خیلی کم رفلاکس داره بالان نمیاره اونجوری بیشتر مشکلش ترش کردن زپرانیتیدین میخوره خوابشم خوبه شب تا صبح میخوابه کارهای مربوط به سنشم انجام میده مثل گرفتن جغجغه اش غلت خوردن و کارهایی که شما گفتید

من خودم پیونذی هستم به خاطر دارو دختر نمیتونم شیرمو بخوره از اول شزخشک خورده اونم منظم بوده هر ساعتی نمیخوزه دکتر برحسب وزنش میگه چند پیمانه در شبانه روز بدم دکترشم خوبه هر ماه میبرم چک میکنه واکنسشم دکترش میزنه

وزن تولدشم 3کیلو 20 بود الان تقریبا 6 کیلو قدشم 61.5 هست

سلام اول از همه بگم ما ی کاتل تلگ رام زده اونجا باهمیم تقریبا بچه ها همسن هستن خرداد یا تیری هستن خو ...

ماشالا له گل دخترتون

لنا هنوز غلت نميزنه ولي كاملا دستا و پاهاش رو به پهلو كج ميكنه براي غلت زدن 

خيلي خوبه اگه بتونم بيام تو كانالتون

ماشالا له گل دخترتون لنا هنوز غلت نميزنه ولي كاملا دستا و پاهاش رو به پهلو كج ميكنه براي غلت زدن&nb ...

گلم برای کاتال تلگ رام برو تاپیک به مدیرش پیام بده تو خصوصی خودش تو تل گرام عضوت کنه

2738