2703
2553
من می خوام از این به بعد شام سبک درست کنم ولی بیشتر از چندمورد چون دکترم گفته باید لاغر شم جز چند مورد عدسی- خوراک لوبیا - نمی دونم چیزی لطفا راهنمایی کنین

هر کسی هر غذای رژیمی بلده بگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بورانی ماست و اسفناج
خوراک سینه مرغ و سبزیجات بخار پز
نان و پنیر و سبزی
انواع سوپ
ماهی هر نوع به غیر از سرخ شده
کوکو سبزی که با روغن بسیار کم درست شده باشه
انواع حبوبات مثل عدس لوبیا ماش
یک عدد تخم مرغ پخته همراه با گوجه فرنگی و خیار یا هویج بخارپز و سبزیجات دلخواه
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2714
در کنار همه اینها یه ظرف بزرگ سالاد بدون سس یا با یک قاشق ماست و کمی آبلیمو به جای سس میتونی بخوری شاید اصلا دیگه شام هم میل نداشته باشی
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید