2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بهمن 85 عمل کردم. اون موقع 1 میلیون ازم گرفت. بعدشم گفت بیا برات ترمیم کنم. فقط هزینه کلینیک رو بده، من تنبلی کردم نرفتم. آخه اون موقع خیلی مشکلات داشتم.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
2456
دکتر حق گذار انگاری دو سال پیش اگه اشتب نکنم دو میلیون ونیم حالا فکر نمیکنم از 4 بالاتر باشه دیگه.من زنگ زدم مطبش .منشیش گفت واسه مشاوره روزای زوج 4 تا 7 اینجا باشین.نوبت قبلی هم لازم نداشت.
من تابستان 87 2 میلیون دادم.
بعد از عمل دوستم پیشنهاد داد که برم پیش ملکان و ترمیم کنم ولی اونموقع دیگه شرایطش رو نداشتم از نظر مالی.
نه قبول کرده بود. که مشکل داره و می گفت یه مقداری یکیش از اون یکی بزرگتره ولی مشکلی نیست که بخوام به خاطرش دوباره ترمیم کنم.
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
2714
خواهر دوستم پیش حق گذار عمل کرده میگفت راضیه.یه نفر هم که تلفنی باهاش صحبت کردم و تا حالا ندیدمش میگفت بینیمو قناعت پیشه عمل کرده خیلی راضیم.مجلسی رو هم که تو این سایت تعریفشو شنیدم
لیدا جون.کارای مطب مجلسی و دیدی؟درباره نوک بینی کارای مجلسی نظرات مختلفه.بعضیا میگن خوب جمع نمیکنه.بعضیا هم میگن خوبه.
باید رفت مطبش.عارف نوک بینی نایومی و پرنسس رو دیدم ، خوب در آورده بود.ولی درباره دکتر عارف هم اختلاف نظر هست.
2706