موضوع بحث

** جراحی زیبائی بینی **

1392/10/14 22:41 127
من حتی حاضر بودم که خودم هزینه کلینیک رو مجدد بدم یا تو مطب حاضر بودم که موضعی دوباره اون قسمت رو درست کنه ولی زیر بار نرفت.
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
من استخوونی وغضروفی بود.اصفهان عمل کردم.میخوام برم پیش قناعت پیشه و مجلسی و حق گذار که کاراشون رو ببینم.راستی شما میدونین هدیه تهرانی عمل آخرش توسط حق گذار بوده یا نه؟
بینی باران کوثری خوبه ولی دو تا نقطه ی تیز روی بینیش خیلی تو چشمه.مجلسی همه رو همین طور عمل میکنه یا هر جور که دوست داشته باشیم عمل میکنه؟
نه عزیزم من اصلا این دکتر ها رو نمی شناسم و در مورد هدیه تهرانی هم چیزی نمی دونم.
این ها تو چه رنج قیمتی می گیرند؟
تخصصشون ترمیمه؟
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
سلام من دکتر حمید عارف رو بهت پیشنهاد میکنم.
البته من خودم پیش دکتر حمید ملکان راد عمل کردم. از شکل بینیم خیلی راضی ام. اما مشکل تنفسی دارم. یکی از سوراخهای بینیم از داخل تنگه. نمیتونم تمیزش کنم. البته مقصر خودم بودم که اینجوری شد.

یه دکتر خوبه دیگه هم هست به نام دکتر عامری http://www.dr-ameri.com/
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
لیدا جون فک کنم دکتر مجلسی روز های زوج هستند
سینتیا جون چرا؟یعنی میگفت بینیت ایرادی از نظر سوراخ ها نداره وحساس شدی؟
مهدا جون اون سمت بینیت که سوراخش تنگه.از بیرون حالت فرو رفته داره؟
اینم شماره دکتر حمید ملکان راد. کارش خیلی خوبه. به شرط اینکه خودت خیلی مراقبت کنی. من سهل انگاری کردم/
تلفن: 021-88782821, 021-88795333
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
منم اسم عارف رو شنیدمعامری رو هم همین طور.
مهدا جون ملکان ازت چه قدر گرفت؟ چه سالی؟
ملکان فامیل یکی از دوستای ما بود که من نمی دونستم.
روفینا من یه عکس سه رخ از خودم میگذارم نظر بده روی بینیم ؟؟؟؟؟؟؟؟
خطها به هم رسید و به یک جمله ختم شد" با عشق ممکن است تمام محالها "
روفینا جون از بیرون اصلاً مشکلی نداره. از داخل یکی از سوراخها تنگه.
بهمن 85 عمل کردم. اون موقع 1 میلیون ازم گرفت. بعدشم گفت بیا برات ترمیم کنم. فقط هزینه کلینیک رو بده، من تنبلی کردم نرفتم. آخه اون موقع خیلی مشکلات داشتم.
لیدا جون مجلسی زیاد تو کار قوس نیست.کاراش میگن خوبه. بینی الناز شاکردوست تقربا از کارای با قوس نسبیشه.و الان میگم دیگه کارش طبیعی تره .
دکتر حق گذار انگاری دو سال پیش اگه اشتب نکنم دو میلیون ونیم حالا فکر نمیکنم از 4 بالاتر باشه دیگه.من زنگ زدم مطبش .منشیش گفت واسه مشاوره روزای زوج 4 تا 7 اینجا باشین.نوبت قبلی هم لازم نداشت.
من تابستان 87 2 میلیون دادم.
بعد از عمل دوستم پیشنهاد داد که برم پیش ملکان و ترمیم کنم ولی اونموقع دیگه شرایطش رو نداشتم از نظر مالی.
نه قبول کرده بود. که مشکل داره و می گفت یه مقداری یکیش از اون یکی بزرگتره ولی مشکلی نیست که بخوام به خاطرش دوباره ترمیم کنم.
سلام آسمان جونم.باشه.من که کار بشارتی و عکس قبلی که فقط از مماخت گذاشته بودیو خیلی دوست داشتم.بگذار عزیزم.
قوز روی بینیم رو دکتر قبلیم صاف کرده.دیگه نمیخوام قوس بده واسم.فقط اگه یه کوچولو باریکتر شه بدم نمیاد البته به شرطی ک مشکل تنفسی پیدا نکنم.بیشتر نوک بینیم ایراد داره
میخواین عکس دماغ منو ببینین؟
مهدا جون عکس بگذار لطفا.مرسی
ارسال پاسخ و نظر شما