2703
2553
عنوان

بهترین کرم ضد افتاب چیه؟کدوم مارک؟

| مشاهده متن کامل بحث + 512170 بازدید | 95 پست
بچه ها لطفا یه ضدآفتابی معرفی کنید که هم اویل فری باشه و هم رنگ داشته باشه و وقتی استفاده میکنیم ازش دیگه احتیاجی به کرم پودر نداشته باشیم. هست همچین چیزی؟
بال زدن پیش از موعد اصل دیوونگیه! فرقی هم نمیکنه که جوجه عقاب باشی یا جوجه کلاغ!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا مرمری جون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

یه دکتره رو یه روز یه جا دیدم دکتر پوست بود از این در و اون در صحبت شد گفت شما ضد آفتاب استفاده نمیکنی؟ گفتم نه فقط کرم پودر گفت اشتباه میکنی . الان ضد آفتابایی اومده که کرم پودرم داره و بهم مارک بی یو رو معرفی کرد و گفت اویل فریشو بگیر خوبه.
بال زدن پیش از موعد اصل دیوونگیه! فرقی هم نمیکنه که جوجه عقاب باشی یا جوجه کلاغ!
2456
مارال جون من 18500 گرفتم...در ضمن خاصیت کرم ژودریم داره و اصلا به ژوست آسیب نمیرسونه....
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
من هم از ضد آفتاب SVR استفاده میکنم که دو spf داره 100 و 50 ....که البته باید بگم بصورت کرم پودر هست
50 روشن و 100 برنز هست
من چند ساله دارم استفاده میکنم و خیلی هم ازش راضیم
قبل از این هم از فتودرم مکس استفاده میکردم و از اون هم راضی بودم ولی نه به اندازه SVR.....
2714
منم یه ضد آفتاب می خوام که صورتم رو تیره نکنه پارسال از مای استفاده کردم وقتی می زدم یه ساعت بعد پوستم تیره میشد

و یه شیر پاکن خوب نمی دونم چی بگیرم
زندگی کتابی است پر ماجرا ، هیچگاه آن را به خاطر یک ورقش دور نینداز . .
با عرض سلام خدمت دمستان عزیز
پوست کودکان در برابر اشعه های آفتاب بسیار آسیب پذیر است. برای محافظت از پوست کودکان خود می توانید ازلوسیون ضد آفتاب کودکان IROX استفاده کنید این لوسیون با بهره گیری از جدید ترین و کامل ترین مواد ضد آفتاب مناسب برای کودکان فرموله شده است و ضمن محافظت کامل از پوست حساس کودک,با داشتن روغن ها و عصاره های گیاهی نرم کننده و التیام بخش ارزشمند,از قرمزی ,التهاب و آفتاب سوختگی جلوگیری کرده رطوبت و شادابی پوست را تامین می کند.برای خریداری این محصول و اطلاعات بیشتر از محصولات دیگر ما می توانید به سایت WWWaryanashopping.COM مراجعه کنید .

لوسیون ضد آفتاب کودکان IROX
http://www.aryanashopping.com/main1/index.php?route=product/product&path=60_331&product_id=712
با عرض سلام خدمت دمستان عزیز
پوست کودکان در برابر اشعه های آفتاب بسیار آسیب پذیر است. برای محافظت از پوست کودکان خود می توانید ازلوسیون ضد آفتاب کودکان IROX استفاده کنید این لوسیون با بهره گیری از جدید ترین و کامل ترین مواد ضد آفتاب مناسب برای کودکان فرموله شده است و ضمن محافظت کامل از پوست حساس کودک,با داشتن روغن ها و عصاره های گیاهی نرم کننده و التیام بخش ارزشمند,از قرمزی ,التهاب و آفتاب سوختگی جلوگیری کرده رطوبت و شادابی پوست را تامین می کند.برای خریداری این محصول و اطلاعات بیشتر از محصولات دیگر ما می توانید به سایت WWWaryanashopping.COM مراجعه کنید .

لوسیون ضد آفتاب کودکان IROX
http://www.aryanashopping.com/main1/index.php?route=product/product&path=60_331&product_id=712
وارد کننده انحصاری بهترین برند لوازم ارایشی در اروپا هر کس میخواد اد کنه یه تماس بگیره
09373564228
influence.1994@yahoo.com
در ضمن تمامی محصولات رو با ضمانت و تضمین میفروشیم ودر صورت هرگونه نارضایتی پس میگیریم
نازی جان برای پوست خشک ضد آفتابای متنوعی براحتی پیدا میشه ضد آفتاب کرم پودریه الارو بگیر عزیزم من معمولیشو میزنم پوشش دهیش عالیه و هرکی مدل کرم پودریشو داشته هم خیلی راضیه اینجا رو بخون http://www.zibazan.com/9679/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D9%85-%D8%B6%D8%AF-%D8%A2%D9%81%D8%AA%D8%A7%D8%A8
پاهایت را بگذار اینجا…
درست روی قلبم…
آهسته قدم بردار اینجا…
تارو پود این فرش قرمز پر از گل احساسم است...
2706