2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها رستوران لوکس طلایی هم خوبه.کباب برزیلیش رو من دوست دارم.البته من چند سال پیش رفتم نمیدونم الانم همینجوریه یا نه.
راستی فست فود آواچی( آپاچی) هم که شعبه های مختلفی داره غذاهاش خیلی خوشمزس.
گالری
2728
دلنوازان تو لواسون سفره خونه ی خوبیه غذاهاش و قلیوناش عالیننننننننن
درهای خوشبختی بسوی من گشوده اند
خدایا از تو معجزه ای میخواهم در حد خـــــــــــــــــــــــــــــــدا بودنت
کاخ سعد آباد به پیشنهاد دوست خوبم نگار عزیزم

مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به مجموعه عمارت‌ها و کاخ‌هایی گفته می‌شود که در دره دربند، شمالی‌ترین و خوش آب و هواترین منطقه تهران در زمینی به مساحت ۳۰۰ هکتار بنا شده‌است.مجموعه سعدآباد، چهار دوره تاریخی قاجاریه، پهلوی اول و پهلوی دوم و پس از انقلاب ایران را سپری کرده است. سعدآباد در دوره قاجار بنا شد و سکونت‌گاه تابستانی (ییلاق) شاهان این سلسله بوده است. پس از کودتای ۱۲۹۹ و تصرف آن توسط خاندان پهلوی، بناها و عمارت‌های متعددی در آن ساخته شد که بالغ بر ۱۸ کاخ در ابعاد مختلف می‌شوند. هر یک از بناها محل سکونت یکی از افراد دودمان پهلوی بوده است.محمدرضا پهلوی نیز در دهه ۱۳۵۰ در این مکان سکنی گزید. قدیمی‌ترین کاخ این مجموعه، کاخ (کوشک) احمدشاهی بوده‌است، که در دوران اوایل سلطنت او، ساخت آن به پایان رسیده‌است. جدیدترین کاخ این مجموعه نیز کاخ لیلا پهلوی می‌باشد که متعلق به کوچکترین دختر محمدرضا پهلوی بوده‌است.

کاخ سبز
ayg6n2ndwkx2p2uys3mb.jpg

تالار آیینه در کاخ سبز
jqygjgimj10l0v2t9luj.jpg

کاخ سفید
xl0sfibrbdrge5bsjkm.jpg

مجموعه سعد آباد، شامل سه رستوران و کافی شاپ می‌باشد:
رستوران شماره ۱: رستوران سنتی سعدآباد که در قسمت شمالی و در کنار درب شمالی (در بند) واقع شده‌است. این رستوران در حال حاضر، تعطیل می‌باشد.
رستوران شماره ۲: واقع در ضلع شمالی موزه استاد فرشچیان.
کافی شاپ سبز: واقع در ضلع شمالی کاخ موزه سبز.

سالن‌های ورزشی
مجموعه سعد آباد، از سه مجموعه ورزشی (شامل پارک ورزش، سالن بیلیارد و سالن‌های تنیس)، تشکیل شده‌است.
مجموعه سالن‌های تنیس: مجموعه سعد آباد، دارای دو زمین تنیس و یک سالن تنیس می‌باشد. سالن تنیس این مجموعه، در حال حاضر فعال بوده، و با مدیریت آقای طاهری به صورت خصوصی و نیمه خصوصی به علاقه‌مندان این رشته آموزش می‌دهد.

گلخانه‌ها
گلخانه‌های مجموعه سعدآباد، که با مدیریت و سرپرستی کاملاً علمی و تخصصی اداره می‌شوند، مجموعه نادری از انواع گلها را جهت ارائه به مشتریان در اختیار دارند و عبارتند از:
گلخانه موز (موزستان): متعلق به مجموعه سعدآباد بوده و با مدیریت و سرپرستی کاملاً علمی و تخصصی اداره می‌شود که ۵ نوع متفاوت درخت موز در آن پرورش داده می‌شود. این درختها با مدیریت صحیح، هر سال به بار می‌نشینند، و بازدیدکنندگان، می‌توانند با مراحل رشد این درختان زیبا آشنا شوند.
گلخانه استرلتزیا (پرنده بهشتی): متعلق به مجموعه سعدآباد بوده و با مدیریت و سرپرستی کاملاً علمی و تخصصی اداره می‌شود. این گلخانه به پرورش و تولید گل‌های استرلتزیا می‌پردازد و مجموعه با ارزشی از این گلها را دارا می‌باشد.
گلخانه میخک: با مدیریت آقای مهندس شاد، اداره می‌شود. در این گلخانه شما، با انواع نشایی و شرایط بذر کاری گلها آشنا می‌شوید. دراین گلخانه، انواع مختلف ساکولنت‌ها و گل‌های آپارتمانی پرورش داده می‌شوند.
گلخانه بنفشه آفریقایی: با مدیریت خانم اشرفی، اداره می‌شود. این گلخانه سالهاست که به پرورش و تکثیر گل‌های بنفشه آفریقایی می‌پردازد، و مجموعه با ارزشی از این گلها را دارا می‌باشد.
گلخانه گلاله: با مدیریت آقای مهندس تراب‌زاده، اداره می‌شود. این گلخانه، مجموعه کاملی از انواع گیاهان آپارتمانی و گیاهان فضای سبز، انواع رز و گل‌های فصلی و نشایی را دارا می‌باشد.
گلخانه ماهونیا: با مدیریت آقای منوچهر محسنی، اداره می‌شود. این گلخانه، مجموعه کاملی از انواع گیاهان آپارتمانی و گیاهان فضای سبز و گل‌های فصلی را در خود جا داده‌است.
گلخانه باغ ایرانی: متعلق به مجوعه سعدآباد بوده و با مدیریت و سرپرستی کاملاً علمی و تخصصی اداره می‌شود. این گلخانه به پرورش و تولید انواع پیازهای لاله، نرگس و گیاهان زینتی و آپارتمانی مشغول می‌باشد.

مرکز هنرهای تجسمی
فعالیت مرکز هنرهای تجسمی مجموعه سعد آباد، در دو بخش آموزش و کارگاه‌های ثابت می‌باشد. مرکز هنرهای تجسمی مجموعه، در بخش آموزش، در زمینه مجسمه سازی با گل و چوب و سفال روی چرخ، نقش برجسته سفال، طراحی و نقاشی، پتینه و لعاب فعال است. کلاس‌های آموزشی این مرکز به صورت آزاد می‌باشد و به طور متوسط در هر ترم، ۹۰ هنرجو در این کارگاه ثبت نام می‌کنند، و کلیه کلاس‌ها، طبق برنامه ریزی مشخص برگزار می‌شود. در بخش کارگاه‌های ثابت، کلاس‌ها و فضاها، با شرایط و مقررات مجموعه، در اختیار هنرمندان قرار داده می‌شود، تا هنرمندان بتوانند بر اساس فعالیت‌های مشخص شده در قراردادهای خود و در صورت اعلام همکاری، با مجموعه همکاری نمایند. از جمله فعالیت‌هایی که توسط هنرمندان این مرکز صورت گرفته‌است، ساخت سردیس استاد فرشچیان به وسیله شاهرخ دیلقانی و همچنین ساخت تندیس چوبی، توسط هنرمند مجسمه ساز، آقای پاشا مقدم است، که این تندیس‌ها را به موزه نظامی اهدا نموده‌است. به طور کلی می‌توان گفت، هنرمندانی که در این مرکز حضور دارند، در زمینه مجسمه سازی با مواد مختلف، از جمله بتن، فایبر گلاس، سنگ، گچ، فلز و چوب، به صورت حرفه‌ای و تخصصی فعالیت دارند.

مطالب از سایت ویکی پدیا
رستوران لوکس طلایی به پیشنهاد دوست خوبم مانا۱۲ عزیزم

آدرس: خیابان ولی عصر، بالاتر از خیابان فیاضی(فرشته)
تلفن: ۲۲۰۴۱۶۵۴

پیشنهاد: کباب برزیلیش رو من دوست دارم

3axl6g489wm2xrsb0u39.jpg
فست فود آواچی(آپاچی) به پیشنهاد دوست خوبم مانا۱۲ عزیزم

آواچی - شعبه الهیه (آپاچی)
آدرس: ولی عصر - خ. فیاضی (فرشته) - خ. مریم شرقی - خ. بوستان
تلفن: 22058284- 22020051
yizw9ggynp2rngf16jdz.jpg

آواچی - شعبه سعادت آباد (آپاچی)
آدرس: آسعادت آباد - بالاتر از میدان کاج - خ. بهزاد جنوبی
تلفن: 22081460- 22082408
u3ztpjsr4hn42j3560j6.jpg

آواچی - شعبه نوبنیاد (آپاچی)
آدرس: م. نوبنیاد - نبش خیابان کوهستان 6
تلفن: 26131848~9
ojddko4yr8kr53dbc2.jpg

آواچی - شعبه پل رومی (آپاچی)
آدرس: شریعتی - پایین تر از پل رومی
تلفن: 22217700
rrwfq9xho9w7qrqauxmg.jpg

آواچی - شعبه ولنجک (آپاچی)
آدرس: ولنجک - خ. دهم - بلوار بوستان - بن بست یاسمن یکم
تلفن: 22174333
2hu62pydvokyx9c35mus.jpg

آواچی - شعبه جردن (آپاچی)
آدرس: آفریقا (جردن) - بلوار صبا - پ. 11
تلفن: 22035884

آواچی - شعبه هایپراستار (آپاچی) ۸
آدرس: بلوار فردوس - خ. بهار جنوبی - فروشگاه هایپراستار
تلفن: 44167189
cta55fix1h9mfea8tv25.jpg

آواچی - شعبه آپادانا (آپاچی)
آدرس: خرمشهر (آپادانا) - خ. نیلوفر
تلفن: 88531345~50
gpvf8osf9ytpj223vr.jpg

آواچی - شعبه چهارراه ولی عصر (آپاچی)
آدرس: انقلاب - نرسیده به چهارراه ولی عصر - خ. برادران مظفر
تلفن: 66972333 - 66971266
15lnpy6w5tiocigrnxi9.jpg

آواچی - شعبه شهرک غرب (آپاچی)
آدرس: سعادت آباد - نبش خیابان 35
تلفن: 88686709
jyvvz8no8wgago6vcxd4.jpg
میبینم که همه شیکموها قبل ازمن همه جارو معرفی کردن
آواجی سامان خیلی وقته بسته شده هلی جونم حذفش کن
،اینام برید
پیتزا دربدر شریعتی عاشق پیتزاقارچ و گوشتشم بیست .رمانتیک نیست فضاش ها:))

پیتزاسمن فرشته.پیتزا پپرونی و ساندویچهاش عالیه+سالاد گریکو

پیتزا دکترآرین .فاطمی.جای نشستن نداره.یه پیتزابرادونفرکافیههههه..بدون سوسیس و کالباس.کاملا پرملات(ملاط؟!)

برگرذغالی ظفر.روجای نشستن حساب نکنین چون همیشه شلوغ و هرکی هرکیه.دقیقا کنارش هم یکی از شعبات بونو با پیتزاهای سبک ایتالی و فوق العده خوشمزه..
اگرطرفدارهمبرگر هستین همبرگری بابی ساندز تجریش دوراهی دربند.جای نشستن نداره فوق العاده شلوغ

رستوران هرمز تو خیابون خردمند پل کریمخان.سبک لبنانی .کبابهای عالی.کلاس قیمت نسبتا بالا.شبها موسیقی زنده و ورودیه داره ولی موسیقیش شنیدن داره اگربرای ناهاربرید اقتصادیتر میشه..فضاشم خوبه

نایب سعادت آباد هم نرید فوق العاده بی کیفیت شده

قهوه خونه لانه کبوتر تو طالقانی نبش شریعتی جاش و غذاش عالیههههههههههههههههههههه
خ ولی عصر بالاتر از میدون راه آهن

سفره خونه ترمه شیخ بهاییم عالیههههههههههههههههههههه

فست فود هیرون تو 30متری نیرو هواییم خیلیییییییییییییییییییییییییی همه چی ش خوشمزه ست و اروزننننننننن از دروارد میشی اول آشپزخونه شه بعدش صندلی های نشستن باحاله پرملاتن
درهای خوشبختی بسوی من گشوده اند
خدایا از تو معجزه ای میخواهم در حد خـــــــــــــــــــــــــــــــدا بودنت
سلام بر همه شکموهای عزیزم
من باز هم جاتون خالی رفتم خدمت نصرت شاندیز عزیز و با جوجه ناردونی دلی از عزا در آوردم.
راستی ر ستوران شاطر عباس هم بد نیست.چهار راه پارک وی.البته تازگیا نرفتم نمیدونم الان چجوریه.
هل هل جون آواچی تهرانپارسم شعبه داره
آپلود عکس
گالری
2706