2410
2553
سلام به همه

شکایت از دکتر ویدا رضوی ، اصفهان

3 هفته پیش جنین 21 هفته ی من به خاطر اشتباه بسیار بزرگه دکتر ویدا رضوی در اصفهان کشته شد :(

تشخیص دیرهنگام برای انجام سرکلاژ .

من 6 روز پیش از این اتفاق مطبش بودم ، اما مثل همیشه تو 5 ثانیه معایته ام کرد و به دلیل بی دقتی در معاینه ، نفهمید بچه اومده پایین .

روز قبلشم سونوگرافی خواهرشوهرش ( دکتر مهری سیروس ) بودم ، اونهم طول دهانه ی رحم ( سرویکس) رو چک نکرد !

روز فاجعه هم ما رو مجبور کرد که قبول کنیم باید زایمان زودرس انجام بشه !!!! و هیچ تلاشی برای انجام سرکلاژ نکرد ، چون عجله داشت که بره .

و من 3 هفته است در سوگ تنها دلخوشیه زندگیم میسوزززززززززززززززززززززززززززززززززم

در تمام این دوران حتی یک بار هم طول دهانه ی رحم ( سرویکس) رو اندازه نگرفت !!!!!
کاری که بقیه دکتر ها در هر سونویی که مریض رو میفرستن ، حتما چک میکنن ( طبق مشورتی که این مدت با 3 متخصص زنان دیگه انجام دادم )

و خودش به اشتباهش اعتراف کرد ، اما این برای من بچه میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا کمکم کن ببخشمش

حالا هم که کارم داره به کورتاژ میکشه و نمیدونم دیگه باردار میشم یا نه :((((

بی انصافی نیست که علاوه بر گرفتن پول برای نشان دادن سونو ، حالا هم برای کشتن بچم و انجام کورتاژ ، به اندازه زایمان ازم پول میگیره !!! 750000 تومان !!!

این مدت خیلی از اشتباهاتش شنیدم اما دیگه خیلی دیره :((((

در مورد نازایی شاید کارش خوب باشه

اما وقتی باردار شدید برین پیش کسی که بهتون توجه کنه ، نه بی وجدان و پول پرست باشه :(

ازش شکایت میکنم...

ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر من فرشته حقیقت بود و خیلی ازش راضی بودم
خیلی خوب وقت میذاشت و رسیدگی میکرد حتی با اینکه خیلی سرش شلوغ بود همه چیزو برام توضیح میداد..........
چی بخورم ،چکار کنم، از کی رانندگی نکنم، روی شکمم چی بزنم تا خط نیفته .... وخلاصه برای من که عالی بود

روز زایمانم هم (طبیعی زاییدم) منو دست کسی نسپرد و خودش بالاسرم بود تا بچه دنیا اومد گذاشت روی سینم تا شیر بخوره
و پارگی را جوری دوخته که الان هیچ اثری ازش نیست انگار نه انگار البته تنگ هم دوخته که زایمان خرابش نکنه

دیگه اینکه خیلی مهربونه و دوست داشتنی اما خانم عراقی را دوست ندارم به مریضا نمیرسه
❤بزرگترین اقیانوس جهان آرام نام دارد...آرام باش تا بزرگترین شوی❤
2720
با توجه به اینکه من در هفته 31 به دلیل اخلاق تند خانم عراقی و با توجه به حساسیت من بخاطر سلامت جنینم از مطب ایشون بیرون انداخته شدم(خدا ازش نگذره)خواهش میکنم بهم بگید بین دو خانم مرجان حقیقت یا مینا قدیری کدوم رو انتخاب کنم .تو رو خدا کمکم کنیددددددددددددددددددددددد
کارن و کامین عزیزم مامان عاشقتونه
ولی دکتر خودم دکتر عذرا ایروانی بود شماره مطبش رو ندارم البته فکر کنم 118بده بهت
من تو بیمارستان می رفتم پیشش (عسگریه) زایمانم طبیعی بود
دکتری نیست که دل به دلت بده خشکه ولی کارش رو بلده و خیلی صبوره

2714
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=22186&ChatDate=5-6-1392&PageNumber=13
خانومایی که میخوان با روش آی یو آی تعیین جنسیت بکنن .بیایید با هم مشورت کنیم
دومین نی نی مامان بیصبرانه منتظرتم .الهی به امید تو
سلام دوستان عزیزم.کسی اسم دکتر علی اکبر طاهریان را شنیده؟لطفا اگه تجربه ای را بگین.
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
مشکل من چسبندگی لوله رحم است.شوهرم هم اسپرمش ضعیفه.1/5 ساله منتظره بچه ایم ولی نتیجه نگرفتیم.تعریف دکتر علی اکبر طاهریان را خیلی شنیدم.کسی رفته پیشش نتیجه گرفته باشه؟
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
سلام مامان کارن.
من توی تاپیک مریضای دکتر قدیری هم برات نظر گذاشتم.
من بیمار دکتر قدیری هستم.
خدا رو شکر مشکل نازایی نداشتم.
دوسش هم داشتم.
شاید زیاد باهات حرف نزنه اما رسیدگیش خوبه.
من انشالله 12 روز آینده یعنی 8 مهر با همین خانم دکتر قدیری زایمان دارم کلینیک خانواده.
فکر کن من الان ماه 9 هستم تازه 3 روزه که بدنم ورم داره.
قرص هایی که بهم داد باعث شد که نه دردی داشتم نه مثل بقیه خانما اذیت بشم
اینم عکس های گل پسر من http://photo.ninisite.com/pages/userphotos.aspx?userid=158426 تزیینات سیسمونی و اتاق کودکwww.babynamadi.ir
2706