2737
2734
سلام دوستان گلم
من دیابت بارداری داشتم دکتر تغذیه بهم رژیم داد بعد از 20 روز دوباره آزمایش گلوکز دادم اومده بود پاببن مقدارش، تقریبا همه ی موارد لب مرز بودند
اما دکتر غدد به من حرفی زد که منو به شک انداخته، او گفتش که تو الان توی سه ماهه آخر بارداریت هستی واسه همین قندت چه بخوای چه نخوای بالاتر میره، واسه همین به دکترت بگو رشد بچه رو اندازه گیری کنه که اگه با توجه به رژیمت رشد بچه کم شده باشه از انسولین استفاده کنی تا یتونی مصرف غذاتو بیشتر کنی تا بچه رشدش زیادتر بشه.
حالا سوال من از شما اینه که مصرف زیاد قند و چربی به رشد بچه چقدر تاثیر داره؟ من رژیم غذاییم سالم تر از قبل شده فقط یه کم محدودتر شده که قند و غذاهای چرب ازش حذف شده اما مصرف میوه و سبزیجات بیشتر شده، با توجه به اینکه بچه قبل از من تغذیه می کنه آیا رژیم غذایی ی کمتر اما سالمتر باعث کم شدن رشد بچه میشه؟ قبل از اینکه 4 روز دیگه از دکترم سوال کنم بهتر دیدم اول از شما دوستای خوبم بپرسم. مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عجب حرفی زده این دکتر غدد! درسته که قند توی سه ماه آخر بالا می ره ولی نه انقدر که از حد مجاز بالاتر بزنه!!
بعدم غذاهای چرب و پر ادویه و ... رو که اکثر خانم های باردار حذف می کنن چون برای معده و ... مشکل ایجاد می کنه.
من خودم چون سابقه دیابت توی خانوادمون هست خیلی می ترسیدم دیابت حاملگی بگیرم برای همین توی دوران بارداری خیلی رعایت می کردم و اصلاً چیزهای شیرین و چرب نمی خوردم.
بچه هم 3100 بود هیچ مشکلی نداشت.
با این وجود شما از طریق سونوگرافی می تونی از وزن جنین مطمئن بشی.
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
2738