سلام میشه کمکم کنین. بچم هیچی نمی خوره. پسرم سه سال و نیمشه. امروز همسایمون گفت به بچش از این شربت میده. منم یه قاشق به پسرم دادم. عجیب اشتهاش باز شده. ولی می ترسم عوارض داشته باشه. البته همسایمون به تجویز یه دکتر خوب این شربتو میده.
1390/03/19
|
23:32
Lysine:150mg/5ml, Carnitine:150mg/5ml, Thiamine HCl (Vitamin B1):10mg/5ml, Cyanocobalamin:0.1mcg/5ml, Cyproheptadine (HCl):1.5mg/5ml, Pyridoxine:10mg/5ml

Most of those are vitamines, but Cyproheptadine HCl is a drug - an antihistamine - which may not be safe for children. Please, for the safety of your child, consult her pediatrician before you give her any of that.

Very young children may have different effects from drugs and vitamins, and the doses that are safe are VERY different from adults. It's always best to ask the doctor.
Source(s):
http://www.druginfosys.com/Brand.aspx?Co…
داروی تریز اوریکس فورت (tres_orix )

این دُزها تقریبی هستند،نشانه دُزها با پاسخی که آمادگی شخصی هر نفر بر طبق خصیصه فردی هر بیمار مشخص می شود.

ظهور خواب آلودگی،به خوبی از مشخصات این مقادیر است.وحالت بسیار مطلوبی از لحاظ عصبی برای کودکان که با شرایط روانی آنها همراه است به وجود می آورد.

امّا حالت خواب آلودگی پس از چند روز درمان از بین می رود.

این تأثیرات درمان معمولی هستند زیرا 4تا10روزپس از اجرا شروع می شوند درمان می تواند اجراشود. برای یک دوره زمانی1تا2ماهه با دوره های استراحت 15روزه تا یک ماهه بدون هیچ حالت نا مطلوب که باید توجّه داشت که این به بدن فرد بستگی دارد.

نکات:

این دارو نباید به همراه داروهای دیگر که برای مراکز عصبی تجویز شده انداجرا شود.

تأثیرات جانبی:

در بزرگسالان خواب آلودگی ایجاد می کند ،به این دلیل نباید رانندگی کرد ویا کارهایی که نیازبه هوشیاری کامل دارد.

سمّیت:

ندارد.

این تأثیربا کمک اوروتات شروع میشود .

در این دارو دو نوع آمینو اسیدوجود دارد.تاکنون آزمایشات مناسب ونتایج عالی در بر داشته است همچنین کارنتیین کلروهیدرات تأثیر مثبتی در عملکرد وزن بدست آمده دارد.

لیسین کلرو هیدرات باعث می شود . یکی از آمینو اسیدها که از طریق ارگانیسم بدن تولید نمی شود را تأمین کند . که اساس کار گروهی آمینو، بر متابولیسم است و باعث تقویت حضور ویتامینهای گروه B گردیده وخاصیت تقویت کنندگی ونیرو بخشی دارد.علامتها و نشانه ها :

بی اشتهایی در کودکان ونوجوانان که یک علت ارگانیک وعاطفی روانی است،ابتلا به بی اشتهایی،کمبود در بی اشتهایی ،عقب ماندگی در رشد،بی اشتهایی در نوزادان ،استفراغ ،بی ثباتی عاطفی ،وقتی که همراه با گریه باشد بی اشتهایی در بزرگ سالان وپیاده روی برای لاغری.

(محلول خوراکی ) tres - orix

کپسولها forteترکیبات : محلول خوراکی کپسولها

(در هر5ml ) (درهر کپسول)

سپروهپتادی ان اوروتات 1.5mg 1.5 mg

کارنتیین کلروهیدرات 150mg 150mg

لیسین کلروهیدرات 150mg 150mg

ویتامین B1 10mg

ویتامین B6 10mg

ویتامین B12 100mcg

سوتریم B12 1000mcg

خوّاص:

ترکیباتی که در فرمولا سیون این دارو به کار رفته است برای اوّلین بار پاسخی است برای مشاغل طبی تکرار شده در فقدان اشتها،که این شامل عوامل ارگانیکی و روانکاوی است.

سپروهپتادین اوروتات ترکیب اصلی این سنتز ، تأثیر روی مرکز اشتها در هیپو تالاموس می گذارد. که باعث کاهش در آستانه سیر شدن در مکانیسم عصبی می شود.
Lilypie Maternity tickers
عزیزم اگه پسرت خیلی بی اشتهاس و هیچی نمیخوره یه دوره بهش بده ولی مقدار کم.سیپروهپتادین یه داروی آنتی هیستامینه که از عوارضش افزایش اشتهاس و در واقع ما از عوارض برای درمان بی اشتهایی استفاده میکنیم.اگه دیدی اشتهاش باز شد هوس نکن زیاد بدی ولی یه دوره مشکلی نداره.بعدش شربتهای تقویتی رو جایگزین کن.من داروسازم و موردای زیادی دیدم که تاثیر این شربت خیلی خوب بوده.فقط مقدار کم بده
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
مامان پریناز عزیز چه خوب شد اومدی این تاپیک .........این پستی که من گذاشتم از یه سایت ورزشی برداشتم خودم هیچ اطلاعی راجع به اون ندارم اگر اینطور که شما میگین باشه فوق العادس .......قیمتش چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Lilypie Maternity tickers
ارسال نظر شما