2410
2553
عنوان

معرفی یه دکتر جراح زیبایی بینی

153514 بازدید | 133 پست
اگه بینی تونو جراحی کردین و از عملتون راضی هستید و بینیتون خوشگل شده لطفاً اسم دکترتون و شماره تلفنشو برام بزارین(فقط تهران). ممنون.
سلام
من پیش دکتر محمد باقر حسین نژاد عمل کردم همه میگن خیلی خوب شده. امکان نداره تو تاکسی یا بیرون ازم نپرسن پیش کی عمل کردم البته اول میپرسن که عمل کردم یا نه؟ چون هیچ جای عملی مثل بخیه یا.. روش نمونده و خیلی هم طبیعیه. من که خیلی راضی بودم. آدرس مطبش رو میذارم : میدان ونک ، کوچه صانعی ساختمان مرجان طبقه دوم . شمارشو چون چند سال پیش عمل کردم یادم نیست.
salam khanoomi...manam binimo pishe dr ali manafi amal kardam...foghe takhasose.....kheili karesh alie.....hich kas nemifahme ke amal kardam......pishnahad mikonam beri pishesh...
adresesh meidoon vanak...dore meidoon sakhtemoon samsung tabaghe 3.....telesho yadam nist yani iran nistam age bekhay az mamanam migiram

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من پیش دکتر ابوالحسن امامی عمل کردم و بی نهایت راضی بودم هم از کارش هم از شخصیتش هم از دستمزدش...بعد ها که مهاجرت کردم به امریکا دیدم جراحان پلاستیک معروف اینجا هم می شناسندش و قبولش دارند...اون موقع مطبش بود میدان ونک کوچه نگار پلاک 3...همون اولای کوچه بود...شماره اش یادم نیست. اسمشو برات سرچ می کنم ببینم شماره ازش پیدا میشه یا نه.

عزیزم شماره اش رو برات از سرچ پیدا کردم. امیدوارم هنوز همین باشه : 88774466
2720
خواهر . خاله و دختر خاله مامانم بیش دکتر صمد فروهنده عمل کردن واقعت حرف نداره

اصلا لازم نیشت بهش بگی چیکار کن خودش کار خودشو میکنه و همه راضین
یه دکتر واقعا سرشناسه
از اینایی که البوم و این حرفا ندار(اینا مال تازه کاراس واسه جلب مشتری)اینو باید از مریضاش و اونایی که کارشونو دیدن ببرسی

کرج 4راه طالقانی جنب ساختمان بزشکان سینا
سلام بچه ها.من بیشتر از۷ تا دکتررفتم .تصمیم داشتم با فرخی پلاستیک عمل کنم.رفتم مطبش از دماغ منشیش که افتزاح بود.کارهای دیگشو دیدم بچه ها راست میگن.بینی های ساده رو تقریبا خوبه.البته من که تصمیم گرفتم پیش کی عمل کنم.
2714
کار دکتر فروهنده اصلا رضایت بخش نیست. کافیه یک نیم ساعت تو مطب بنشینین و ببینین که چقدر بینی ها افتضاحه. فقط و فقط تنها مزیتی که کار ایشون داره عمل بدون گچ گرفتن و تامپون راحت انجام میشه و زود مرخص میکنن. و الا از لحاظ زیبایی و برآورده کردن انتظارات بیماران و ظرافت کار اصلا قابل قبول نیست که بینی عمل کرده اینقدر بد فرم باشه...
2706