2733
2734
گاهی گمان نمی کنی ،ولی می شود. گاهی نمی شود که نمی شود. گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدایی و بخت یار نیست گاهی تمام شهر گدای تو می شود.
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
  میشه لطفا برا شادی روح مامانم و دخترم صلوات بفرستید،ممنونم🙏🏻🌸دخترمو خدا ۹۸/۱/۱ سالم و سلامت بهم عیدی داد و ۹۸/۱/۳ ازم گرفت و برد پیش خودش(پرشک قانونی علتشو رفلاکس شیر اعلام کرد )، اسمشو سالی گذاشته بودم فک کردم مث معنی اسمش عمرش طولانی میشه اما اینجور نشد...خدایا آدما هم به هم عیدی میدن پس نمیگیرن چه برسه به تو که خدایی، حکمتتو شکر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
این یه خط هم ربطی به موضوع نداره اما الان جایی خوندم خوشم اومد: لگد میزنم ، روزگار دهن کج میکند ، دوستانم بی محلی … تو تنها کسی هستی که لگدش زدم و از شوق لمسه تکه ای از وجودم لبخند زدی … مادرم!
///اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم/// خدای کریم! برای دو فرشته ی پاکی که بهم عطا کردی ممنونم.
چرا خب؟ هر روز منتظریم یه بلایی سر برادرم بیاد منتظریم ١٨ سالش بشه از پیشمون بره واقعا چه لذتی از زندگیش میبره نمیدونین با چه عشقی فوتبال نگاه میکنه کسی که الان چند ساله طعم راه رفتن رو نچشیده چه برسه به دویدن خدا هم... بازم شکرش
یکی از فانتزی هام اینه که اسم کاربریم klhggjlhggdghjkvfg باشه بچه ها میخوان تو تاپیک ها صدام کنن راحت باشن
2738
پاریس!!!!!!!!!!!! چرا بره از پیشتون؟؟چرا بلا بیاد سرش؟؟؟ مگه چه گناهی کرده نمی تونه راه بره؟؟؟
برادرم دوشن داره تا ١٨ سالگی بیشتر زنده نمیمونه عضلات بدنش تحلیل میره الان پاهاش از کار افتاده دستاشم دیگه جون نداره منتظر قلب و ریه هاشیم که خدای خوب و مهربون ازش بگیره
یکی از فانتزی هام اینه که اسم کاربریم klhggjlhggdghjkvfg باشه بچه ها میخوان تو تاپیک ها صدام کنن راحت باشن
الان چند ساله است؟؟ خودش می دونه قراره چی پیش بیاد؟؟
واااااااااااای الهی عزیزممممممممممممممممممم پاریس جون دوشن چجوربیماری ای هست؟چندسالشه داداشت؟ چجوری تحلیل میره یعنی؟؟ چه بیماری هایی ادم میبینه خداااااااااااااااااااااااااااااا
خعلی خوشحالم.همین
2706