2733
2734
عنوان

شیاف سیکلوژست

401 بازدید | 11 پست
دوستان من 6 عدد شیاف سیکلوژست خارجی دارم. یک جعبه 15 تایی گرفتم که الان 6 تاش اضافی اومده. اگر کسی خواست بگه تا مجانی بهش بدم. اینها چون تاریخ دارن دیگه به درد من هم نمی خوره.
یاسمن جون من دارم مصرف می کنم چرا رایگان؟ من ازت میخرم
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان منم مثل یاسمن جان یه بسته شییاف سایکولوژیست خارجی دارم ... 10 تا هست . هرکی نیاز داره بگه تا بهش بدم . منم به کارم نمیاد دیگه ...مجانی هم هست
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
2742
من باید تا هفته 35هر شب شیاف مصرف کنم اگر تاریخ داره من ازتون میخرم
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
برای من تا جولای 2016 اعتبار داره
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
رانا جان من درخواست دوستی میدم ... اونجا باهات هماهنگ میکنم که چطوری بدستت برسونم
خوبه عزیزم خودم استراحت مطلقم نمیتونم بیام بگیرم شما کجا هستین؟ کدوم مسیر راحتین؟
2740
ممنون یاسمن جان درخواست دوستی به شما دادم خصوصی با شما صحبت می کنم